Adrenalinová jízda (nejen) pro bikery ve Slovinském Mariboru 22.-25.9. 2011 JEN za 5990,- Kč!


Detail slevy:

Jste bikový nadšenci a milujete adrenalin? Rádi byste si vyzkoušeli trať, po které jezdí světoví mistři? Potom neváhejte a čtěte dál, protože trasu ve slovinském Mariboru, kde Vám bude tuhnout krev v žilách od začátku do konce, nikde jinde nenajdete. Za 5990 Kč na Vás čeká čtyřhvězdičkový apartmán s polopenzí, permanentka na gondolu, bazén, instruktor a servis kola. Teď je pouze nutné zjistit, zda v období od 22.9. do 25.9. máte volno a pak už se můžete těšit na nádherné terény pro MTB, dlouhé sjezdy pro downhill a krásné výhledy do okolí. Přijeďte do Mariboru překonat sami sebe!

 

 
Slovinské město Maribor, které je často právoplatně nazývané bikerskou mekou, je známé pro svou trať světového poháru v downhillu. Do kopce kolo tlačit nemusíte, protože se zde nachází moderní kabinová lanovka, pomocí které pohodlně zdoláte skoro kilometrové převýšení a následně si vychutnáte sjezdy v celkové délce 32 km. Určitě ne každému se poštěstí zajezdit si v ráji bikerů a bikerek, proto neváhejte využít této jedinečné příležitosti.
 

 
Oblast je vhodná pro bikové nadšence, kteří milují adrenalin. Né každý den můžete jezdit po trati světového poháru v downhillu, ale na své si přijdou i cyklističtí pohodáři. Celá oblast je doslova prošpikována trasami různých obtížností, délek a náročností. Nejenom pro cross country a downhill, ale také cykloturistiku.
 

 
V ceně jsou tři noci ve čtyřhvězdičkovém apartmánu s polopenzí. Snídaně formou bufetu a oběd nebo večeře o čtyřech chodech (salát, polévka, hlav.jídlo a zákusek). Dále pak dostanete třídenní permanentku na gondolu, která je v provozu až do 22:00. K dispozici Vám bude samozřejmě i instruktor. Neváhejte využít bazénu a hřišť, jež jsou pro Vás také v ceně. A jako třešničku na dortu servis Vašeho kola zdarma. Doprava je vlastní.
 

 
Doprava: z Prahy přez Brno, Vídeň do Mariboru, za Mariborem směr Ljubljana jsou cedule na hotel Bolfenk kde budete ubytovaní. Délka trasy: 601 km, celkový čas: 06:20 h.
 
Program si můžete vytvořit podle svého vlastního uvážení. Čeká na Vás velké množství variant, ze kterých vybírat. Pokud se Vám zrovna nebude chtít na kolo, tak Vám bude k dispozici welness, lanové centrum, bobová dráha, koně, golf, nordicwalking, atd. Popřípadě můžete využít i možnosti vyzkoušet si mountainboarding nebo terénní brusle.
 
Pokud nemáte kolo nevadí, kompletní výbavu Vám organizátoři rádi zapůjčí. Dále si můžete zapůjčit kameru GoPro a svojí jízdu si natočit.
 

Co je v rámci nabídky:

 
3 noci ve čtyřhvězdičkovém apartmánu
Polopenze
Třídenní permanentka na gondolu
Instruktor
Servis kola
Vstup do bazénu a na hřiště
Možnost vyzkoušení mountainboardingu nebo terénních bruslí

 
Potřebujete doplňující informace? Neváhejte se zeptat přímo organizátora a vášnivého bikera Martina Křeliny z firmy Koladraci na telefonu 603 550 263.
 

Vice informací o bikeparku naleznete na www.bikeparkpohorje.si
 

Původně
8990 Kč
Sleva
 33%
Ušetříte
3000 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 0 zákazníků.
K aktivaci slevy jsou potřeba ještě 2 nákupy
Vaše cena:
5990 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 100 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 22.09.2011
do 25.09.2011
  • Z důvodu náročnosti tras a komplikací v případě zranění je povinná cyklistická přilba.
  • platnost poukazu je pouze 22.-25. září 2011
  • doprava je vlastní
  • Spojení na organizátora: Martin Křelina +420 603 550 263
  • Web bikeparku: www.bikeparkpohorje.si

Doporučujeme:

Diskuze: