Naši partneři a spolupracující stránky

Autocentrum BUPI s. r. o.

Autocentrum BUPI s. r. o. je autorizovaný dealer automobilových značek KIA a VOLKSWAGEN! V současné době prodává téměř 500 nových a zánovních vozidel ročně a nabízí komplexní služby pro jednotlivce i podnikatele ve středočeském kraji a kraji Vysočina.

Improvisio Software s.r.o.

Naší hlavní činností je především vývoj softwarových aplikací. Realizujeme projekty desktopových aplikací, serverových a webových aplikací pracujících přes rozhraní prohlížeče. Také vytváříme systémy pro podporu skupinového nakupování

Oliver

Široký sortiment raket, vybavení a doplňků pro všechny raketové sporty. Specializovaná prodejna na tenis, squash, badminton a ricochet

SNOW

SNOW je portál a časopis pro lyže a snowboard. Pravidelně přináší nejrůznější testy lyžařského vybavení, recenze, rozhovory s osobnostmi a v neposlední řadě odborné články a sněhové zpravodajství.

Heliasport

Bohatá nabídka zboží pro sjezdové i běžecké lyžování, snowboardy včetně helem, doplňků a oblečení. V letní sezóně kola a in-line brusle, také kompletní sortiment doplňků, oblečení a přileb.

RS sportcentrum

RS SPORT CENTRUM naleznete v klidném prostředí Tiché Šárky na Veleslavíně. V centru se nachází 6 tenisových dvorců, tenisová škola, wellness, golfový simulátor, tenisový obchod, cvičební sál a stylově zařízená kavárna.

Sportcentrum Step

Ve Sportcentru Step poskytujeme širokou nabídku sportovního vyžití i relaxace. Provozujeme tenis, squash, stolní tenis, badminton, golf indoor, bazén, whirlpool, ...

Newline

Dánská firma Newline nabízí vysoce funkční oblečení pro sport a volný čas. Oblečení na běhání, cyklistiku, spinning, běžecké lyžování, triatlon a na spoustu dalších sportovních aktivit pro všechny roční období.

Sportobchod

Sportobchod.cz je sportovní obchod, který patří na českém trhu k absolutní špičce. Široká škála produktů těch nejlepších značek za nejlepší ceny. Raketové sporty, golf, florbal, inline, lyže, výživa a další.

VAŠE liga

VAŠE LIGA je největší amatérská liga pro hráče a hráčky všech úrovní, zkrátka pro všechny sportovní nadšence z celé ČR. Sporty: squash, tenis, badminton, beach volejbal. Turnaje a další sportovní i společenské akce.

Moira

Funkční prádlo a termoprádlo Moira, kompletní sortiment, zajímavé ceny.

TENISinet

Specializovaný tenisový obchod s nabídkou aktuálního oblečení i obuvi značek Adidas a Nike. Kompletní kolekce Federera, Nadala a dalších profesionálů včetně tenisových raket Head, Wilson a Babolat za skvělé ceny!

Autobusová doprava

Jsme tu pro Vás již od roku 1992, jako vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava Kouřim. Zajišťujeme autobusovou dopravu pro středočeský kraj jako Poděbrady, Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Praha východ atd.

Lausitzer Seenland

Informační materiály, přehledné mapy, tipy na výlety, brožury nabídek aktivních zážitků v Lužické jezerní krajině. Oficiální webové stránky k oblasti Lužických jezer najdete na www.lausitzerseenland.de.

Agro-Bio spol. s r.o

Jsme společnost zabývající se dovážením speciálních krmných diet pro zoologické zahrady. Nabízíme sortiment zmraženého a sušeného krmného masa, granulovaná krmiva a konzerv.

Bootcamps

Společnost BOOTCAMPS s.r.o. vznikla počátkem roku 2008 za účelem poskytování služeb v oblasti fitness a wellness. Od počátku se věnuje zlepšení fyzické kondice jedinců z řad široké veřejnosti.

Pražská tenisová škola

Tenisová škola nabízí výuku tenisu pro dospělé a děti všech věkových a výkonnostních skupin. Kurzy probíhají individuálně nebo ve skupině. Přijďte se k nám naučit hrat tenis!

Sportovní areál Děkanka

Badminton, stolní tenis, víceúčelový sál i cvičení jako zumba, pilates. K dispozici vám bude jak sportoviště, tak šatny i další zázemí sportovního areálu na Děkance.

Freestyle Frisbee

Freestyle frisbee je v České republice organizováno pod hlavičkou občanského sdružení Česká federace freestyle disku. Freestyle frisbee je totální využití potenciálu létajícího talíře neboli po anglicku FRISBEE.

Sporto.cz

Internetový obchod s kvalitním sportovním vybavením. Výběr z velkého množství zboží a známých značek na florbal, in-line, fitness, squash, lyže, snowboard, běžky, lední brusle, power balance, flowin, shred, moira a další.

Cyklochodov

Kamenný obchod na Praze 4 za Vás vyřeší problémy se seřízením kola, opravami, přípravou kola před i po sezóně, záruční prohlídky, garanční prohlídky, atd.

PRO 6 Squash centrum

SportCentrum PRO 6 nabízí nespočet aktivit pro každého. Kromě squashe můžete hrát ricochet, zajezdit si na spinningu, vyzkoušet si K2 hiking nebo trampolínky. Nechybí turnaje a místní liga.

Sportcentral

SportCentral pomáhá sportovcům najít spoluhráče a kamarády na sportování, zapojit se do týmů, vybrat si místo na sportování a zúčastnit se sportovních akcí.

Plate.cz

Individuální a profesionálně vedené tréninky fitness a power plate, výživové poradenství, tělesná analýza a diagnostika, sestavení jídelníčku na míru.