Naši partneři a spolupracující stránky

RS sportcentrum

RS SPORT CENTRUM naleznete v klidném prostředí Tiché Šárky na Veleslavíně. V centru se nachází 6 tenisových dvorců, tenisová škola, wellness, golfový simulátor, tenisový obchod, cvičební sál a stylově zařízená kavárna.

TENISinet

Specializovaný tenisový obchod s nabídkou aktuálního oblečení i obuvi značek Adidas a Nike. Kompletní kolekce Federera, Nadala a dalších profesionálů včetně tenisových raket Head, Wilson a Babolat za skvělé ceny!

Autobusová doprava

Jsme tu pro Vás již od roku 1992, jako vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava Kouřim. Zajišťujeme autobusovou dopravu pro středočeský kraj jako Poděbrady, Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Praha východ atd.

Lausitzer Seenland

Informační materiály, přehledné mapy, tipy na výlety, brožury nabídek aktivních zážitků v Lužické jezerní krajině. Oficiální webové stránky k oblasti Lužických jezer najdete na www.lausitzerseenland.de.

Freestyle Frisbee

Freestyle frisbee je v České republice organizováno pod hlavičkou občanského sdružení Česká federace freestyle disku. Freestyle frisbee je totální využití potenciálu létajícího talíře neboli po anglicku FRISBEE.

Cyklochodov

Kamenný obchod na Praze 4 za Vás vyřeší problémy se seřízením kola, opravami, přípravou kola před i po sezóně, záruční prohlídky, garanční prohlídky, atd.

Plate.cz

Individuální a profesionálně vedené tréninky fitness a power plate, výživové poradenství, tělesná analýza a diagnostika, sestavení jídelníčku na míru.