Často kladené dotazy

Jak funguje SportMart?

 
Vážení zákazníci,
náš sportovní tým pro Vás denně připravuje jedinečné nabídky garantující slevy až 90% na vybrané sportovní zboží a služby! Na tyto exkluzivní ceny dosáhnete jen v případě, pokud se najde dostatečný počet zájemců o danou nabídku. Dejte tak vědět svým aktivním kamarádům a zvyšte svoji šanci na získání bezkonkurenčních slev.

Princip hromadného nakupování je velmi jednoduchý – aby se nabízená sleva zaktivovala, je nutné sehnat dostatečný počet zájemců o danou nabídku. Pokud je splněn minimální počet k aktivaci nabídky, můžete se radovat, právě jste získali unikátní slevu. Po uhrazení předem stanovené částky obdržíte prostřednictvím emailu elektronický kupón s inzerovanou slevou. Ten poté uplatníte na pobočce příslušného sportovního zařízení, nebo v případě zboží si zakoupený produkt necháte zaslat poštou.

Pokud by se dostatečný počet zájemců nenašel, nabídka se nezaktivuje a vy nic neplatíte! Peníze jsou požadovány skutečně až ve chvíli, kdy je dosaženo minimálního počtu zájemců a nabídka je již aktivní!

Lepší ceny opravdu nenajdete. Za pouhých pár desítek vteřin získáte značkové a vysoce kvalitní sportovní zboží a služby za prvotřídní ceny.

Nejvíce Vás zajímá

1. Co je SportMart?

SportMart je jediný sportovní web určený aktivním lidem, který Vám denně přináší jedinečné nabídky z oblasti sportu a to za bezkonkurenční ceny se slevou až 90%. Nákup na SportMart je rutinní záležitostí a nezabere Vám více než několik desítek vteřin. Se SportMart sportujete skutečně za hubičku. Navíc se na stránkách SportMart dozvíte o sportovních akcích a zajímavostech po celé ČR. O tom, jak SportMart funguje, se dovíte právě na této stránce.

2. Je SportMart na Facebooku?

Ano, pokud chcete být informováni o nabídkách přes Facebook, přidejte se do naší skupiny nadšených sportovců - "Sport je můj život". Jestliže je pro Vás sport svým způsobem životním stylem, přidejte se do stejné skupiny a buďte součástí velké sportovní komunity. Nepřijdete o žádnou zajímavou a důležitou sportovní událost. Chci se stát členem sportovní komunity

3. Jak získat dnešní slevu?

V prvé řadě si zkontrolujte digitální hodiny, zda Vám do vypršení nabídky nezbývají už pouhé vteřiny. Poté klikněte na obrázek samotné nabídky, tím se přesunete na stránku s detailními informacemi o aktuální slevě. Pokud máte o nabídku zájem, klikněte na tlačítko KOUPIT. Poté postupujte krok za krokem dle uvedených instrukcí. Jakmile nabídku zakoupí minimálně stanovený počet zájemců, stává se aktivní. Poté, co uhradíte stanovenou částku, bude Vám prostřednictvím emailu zaslán slevový kupón v elektronické formě.

4. Co se stane, jestliže o sportovní nabídku nebude dostatečný zájem?

Jestliže se nepřihlásí dostatečný počet zájemců, nabídka se nezaktivuje a bude zrušena. Peníze tak po Vás nebudou požadovány, popř. budou automaticky navráceny na Váš účet. O zrušení nabídky budete písemně vyrozuměni na Váš email. Abyste této situaci předešli a nabídka se stala aktivní, dejte vědět dalším kamarádům a využijte nabídky společně.

5. Koupil jsem si Váš SportMart kupón, jak ho mám použít?

Poté, co od nás slevový kupón obdržíte elektronickou poštou, vytiskněte si ho a předložte u poskytovatele služby. Veškeré instrukce jak postupovat najdete přímo na kupónu.

6. SportMart kupón jsem si omylem smazal nebo mi na email vůbec nepřišel.

Vás zakoupený kupón si můžete kdykoliv stáhnout v zákaznické sekci. Žluté tlačítko pro přihlášení do zákaznické sekce najdete v pravém horním rohu na stránkách www.sportmart.cz. Heslo pro přístup do zákaznické sekce obdržíte automaticky po Vašem prvním dokončeném nákupu na SportMart. V případě, že si nevíte rady, kontaktujte nás na info@sportmart.cz.

7. Zapomněl jsem heslo do zákaznické sekce?

Nic se neděje, nové heslo Vám zašleme na Váš email. Stačí když v zákaznické sekci kliknete na tlačítko - Zapomenuté heslo.

8. Musím využít slevový SportMart kupón ve stejný den, kdy jsem ho zakoupil(a)?

Rozhodně ne. Většina našich nabídek má dobu platnosti až několik měsíců. Více informací je vždy uvedeno v popisu nabídky i na samotných kupónech.

9. Pokud nevyužiji celou hodnotu slevového kupónu, je možné využít zbytek později?

Ne, pokud není na slevovém kupónu výslovně uvedeno, že danou slevu můžete čerpat v několika návštěvách. V případě, že nevyčerpáte kupón během jedné návštěvy, nemáte nárok na kompenzaci.

10. Strhnou se mi peníze, jakmile si objednám slevový kupón?

Ne, pokud ještě nebylo dosaženo minimálního počtu zájemců o nabídku. Za kupón platíte až ve chvíli, kdy se nabídka stane aktivní.

11. Mohu koupit SportMart kupón pro někoho jako dárek?

Ano, všechny kupóny jsou navrhnuty už jako dárkové a není na nich uvedena cena. Záleží jen na Vás, koho dárkovým kupónem potěšíte. Dárkové kupóny jsou vždy zasílány na Váš email, který uvedete při provádění objednávky.

12. Mohu slevový kupón vrátit?

Ano. Máte právo vrátit SportMart kupón do 14 dnů od doručení kupónu na Vaši emailovou adresu a to bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce. Stornování SportMart kupónu probíhá následovně: svůj záměr oznámíte poskytovateli služby či prodejci zboží, ale také zprostředkovateli (SportMart) a to prostřednictvím elektronické pošty nebo doporučeného psaní. Váš storno požadavek musí obsahovat číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu pro provedení refundace. Právo na vrácení peněz v 14 denní lhůtě zákazník nemá, pokud již byl slevový kupón využit.

13. Je platba na SportMart bezpečná?

Absolutně! Platba je naprosto bezpečná a splňuje nejvyšší standardy zabezpečení při nákupech na internetu. Údaje z vaší karty se nedostanou do rukou nikoho jiného, nevidíme je ani my sami. Na SportMart hradíte kupóny pomocí platebního systému GoPay, který nabízí více platebních možností a okamžité převody peněz.

14. Jak a kdy dochází k převodu peněz?

K převodu peněz dochází až ve chvíli, kdy se stane nabídka aktivní. Bankovní převody trvají maximálně 48 hodin. Platby kreditními kartami jsou v podstatě okamžité.

15. Jak nakládáte s údaji o mé platební kartě?

Při požadavku k platbě budete přesměrováni na stránky platební brány GoPay, kde provedete výběr preferované platební metody. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a SportMart k nim nemá přístup. Platební brána GoPay využívá standardní zabezpečení při použití platebních karet na internetu a tak se není čeho obávat.

16. Jak vzniká registrace a jaké jsou její výhody?

Po Vašem prvním nákupu na SportMart je Vaše emailová adresa automaticky zařazena do naší databáze. Neunikne Vám tak žádná z jedinečných sportovních nabídek. Navíc se stáváte "VIP členem" a máte nárok na slevy, které ostatním neregistrovaným osobám nejsou dostupné.

17. Chci dostávat informace o nových nabídkách, ale ještě jsem na SportMart nic nezakoupil.

Na hlavní straně SportMart je v pravém horním rohu možné přidat email k odběru novinek a nechat si tak zasílat nejnovější akční nabídky z oblasti sportu.

18. Proč bych měl nakupovat právě u Vás?

Nejde o to, u koho nakupujete, ale především co máte zájem koupit. My Vám nabízíme služby a produkty z oblasti sportu. Sami si v knize přání můžete říci o to, co Vás nejvíce zajímá. Pokud rádi sportujete, tak právě na našem webu najdete největší množství nejvýhodnějších sportovních nabídek.

19. Jak mohu jako firma nabídnout své služby na SportMart?

Není nic jednoduššího než zaslat Vaší nabídku přímo na naši emailovou adresu obchod@sportmart.cz nebo nás kontaktovat telefonicky. Vaší nabídku pečlivě prostudujeme a budeme Vás neprodleně kontaktovat. Pro více informací klikněte ZDE.