O nás

Co by to bylo za stránky, kdybyste se nemohli dočíst o vzniku této sportovní společnosti a o jejích hlavních zakladatelích. Sport je o radosti, úspěších, ale stejně tak o slzách a prohraných bitvách. Jak asi dopadne ta naše? To ukáže až čas…

Slevy, slevy, slevy… najdeme je všude kolem nás - internet, letáky, vývěsní tabule… Někdo namyšleně ohrne nos s tím, že zlevněné věci nepotřebuje, pro jiné jsou zpříjemněním a radostí. Jen si vzpomeňte na ty krásné pocity, když se Vám podařilo koupit něco skutečně výhodně. Trefa do černého, řekl by si lukostřelec. I to si možná řekl ten, kdo vymyslel Sportmart. V jeho případě by to však byla trefa do místa, které by se rozpadlo na desítky dalších, protože podobných serverů je již příliš mnoho. Přesto má SportMart svoji jedinečnost.

SportMart si své místo dobyl v úplně jiné oblasti. Jako jediný server s pravidelnou aktualizací je zaměřen na sportovní potřeby a služby. Podporuje sport jako takový a vytváří přijatelné podmínky k aktivnímu životu pro každého z nás. Možná jste někdy chtěli začít s golfem, pravidelně hrát badminton, vyzkoušet si kiting nebo pustit se na raftu rozbouřenou řekou. Nemohli jste si to dovolit nebo Vám to přišlo příliš drahé? To už dávno neplatí!

Nápad vytvořit tento sportovní portál se zrodil v dubnu roku 2010. Během několika měsíců se vybudoval tým disponující bujnou fantazií a v listopadu roku 2010 se vše rozjelo naostro. Začátky však nebyly jednoduché, jako ostatně nikde nejsou. SportMart měl odlišnou filosofii, směr i cíle, přesto se velmi těžce prosazoval. Utekl však měsíc, dva, tři, …a najednou z malé “bezvýznamné” společnosti vznikla sportovní komunita čítající několik tisíc lidí. Ano, aktivních lidí, kteří v naší společnosti možná našli to, co jim kdysi scházelo. Vám všem, kteří nás od začátku podporujete, děkujeme, bez Vás by to jednoduše nešlo!