Bestseller SportMart: Jednodenní INLINE VÝLET k nejkrásnějším stezkám v Evropě. Dárkový poukaz na sezónu 2018


Detail slevy:

Hledáte bezva dárek kolem "pětistovky"? Rádi byste darovali něco speciálního? Věřte nám, nic neudělá takovou radost jako nevšední a nezapomenutelný zážitek od Lužických jezer. Jednodenní INLINE VÝLET je bestsellerem SportMart, který je nejoblíbenějším artiklem posledních pěti let. Od května do září 2018 budeme opět organizovat jednodenní inline výlety k Lužickým jezerům (Německo)! Reference z předešlých pěti let? Takřka jen pozitivní! Kdo s námi byl, jel většinou znova! Proč si nezabruslit po hladkých, čistých a širokých stezkách okolo krásných jezer. Odpočívadla, stánky s občerstvením, ale také koupání v průzračně čistém jezeru a polehávání na nádherných písčitých plážích. Dárkový poukaz za pouhých 550 Kč rozhodně udělá radostjak Vám, tak i Vašim přátelům!!!

 

VIDEO: PODÍVEJTE SE CO VÁŠ ČEKÁ U LUŽICKÝCH JEZER

 

O kolečkové brusle je u nás v létě obrovský zájem a stezky doslova praskají ve švech. Jejich kvalita však není vždy zcela ideální a zážitek z jízdy kazí neustálé se vyhýbání ostatním bruslařům či nerovnostem. To se Vám u Lužických jezer nemůže stát!


 

Poznejte, co je to skutečný požitek z jízdy v nádherné přírodě s mnoha možnostmi vyžití! Více jak dvaceti kilometrové okruhy okolo překrásných a čistých jezer se nachází v malebné krajině na okraji biosférické rezervace. Kvalitní asfaltové inline trasy, písčité pláže, rozsáhlé louky, borové a březové lesíky.

Jezera nabízí kromě úžasných stezek i mnoho dalších možností sportovního vyžití (cyklistika, turistika, plavání, surfing, jachting, vodní skútry, atp.). Na trase najdete kromě mnoha odpočívadel, kde si můžete posedět a zrelaxovat, také několik stánků s občerstvením. Když je krásné počasí těžko se odolává vychlazenému pivečku, klobásce nebo zmrzlině.

 

Začátečníci, rodiny s dětmi i “profi” bruslaři

 
Jelikož na Vás čeká opravdu kvalitní asfalt, rovina a šířka trasy přes 3 metry, zvládnou ho s přehledem i méně zkušení jezdci či rodiny s dětmi.

Kam jezdíme:

Jezero Barwalder,
Senftenberg a okolí

Zapůjčení kola nebo vozítka Segway na místě:
Zkrátka nepřijdou ani cyklisté. Kola je možné si zapůjčit přímo na místě. Cena za půjčení kola na celý den byla v roce 2017 8 eur! Běžná cena zapůjčení vozítka Segway byla v roce 2017 29 EUR na 2 hodiny.

Doprava, odjezd a příjezd

 
Moderní plně vybavený **autobus odjíždí běžně mezi 6:00 - 6:30h z parkoviště u Makra na Černém Mostě. Předpokládaný příjezd k Lužickým jezerům bývá kolem 10:00 h. Odjezd od Lužických jezer je cca v 18h. Návrat do Prahy kolem 21-22 hodiny na stejné místo. Bližší informace Vám budou zaslány na Váš email před odjezdem. Každý obdrží mapku, základní informace k oblasti a také něco na zub :-)

Časový harmonogram

 
6:00 - 6:30h - Sraz a odkezd Černý Most (parkoviště u MAKRA)
10:00 - Příjezd k Lužickým jezerům
17:45 - Sraz u autobusu na parkovišti
18:00 - Odjezd od Lužických jezer
21:30 - Předpokládaný návrat do Prahy na Černý Most

Po uhrazení objednávky obdržíte dárkový poukaz (na poukaze není uvedena cena) přímo na Váš email. Udělejte radost Vašim blízkým!

 

STORNO POPLATKY:

Platnost poukazu je od 1.5. - 1.9.2018, garantujeme Vám min. 4 výlety (termíny), obvykle však více. O každém novém termínu budete min. 14 dní předem informováni na emailu mezi prvními. V případě, že se rozhodnete pro nějaký termín, storno je možné provést nejpozději 10 dní před odjezdem. Pokud rezervovaný termín stornujete později, poukaz propadá. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Chcete poznat jedny z nejkrásnějších stezek v Evropě? Pojeďte s námi k Lužickým jezerům! Dárek, který potěší každého!

Původně
900 Kč
Sleva
 39%
Ušetříte
350 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 3 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Vaše cena:
550 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 200 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 01.05.2018
do 01.09.2018
  • platnost poukazu je od 1.5. - 1.9.2018, garantujeme min. 4 výlety (termíny)
  • o každém novém termínu budete min. 14 dní předem informováni na emailu
  • před odjezdem obdržíte bližší informace o výletu na Váš email
  • odjezd z Prahy obvykle mezi 6 - 6:30h z Černého Mostu nebo jiného uvedeného místa
  • při nástupu je nutné předložit dárkový voucher
  • v případě, že se rozhodnete pro nějaký termín, je možné provést storno nejpozději 10 dní před odjezdem. Pokud rezervovaný termín stornujete později, poukaz propadá. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz

Doporučujeme:

Diskuze: