Jednodenní výlet pro běžkaře do polských Jakuszyc s možností koupele v termálech (sobota 6.1.2018)


Detail slevy:

Milovnící běžeckého lyžování zbystřete! V sobotu 6. ledna 2018 vyrážíme moderním autobusem na jednodenní výlet do běžkařského ráje – polských Jakuszyc. Toto idylické místo nabízí nespočet profesionálně upravených běžeckým tratí různých obtížností (cca 100 km) vhodných jak pro začátečníky, tak i pro náročnější lyžaře. Při včasné rezervaci zvýhodněná cena za pouhých 450 Kč ("first minute") nebo 520 Kč ("last minute"). Pozor, v rámci výletu možnost odpolední návštevy nedalekých polských termálních lázní. Doprava do lázní a zpět v ceně!

 

Běžecké lyžování v Jakuszycích

Mezi nejoblíbenější destinace běžců na lyžích patří bezesporu polské zimní středisko Jakuszyce. Okolo tamního biatlonového areálu je nespočet profesionálně upravených běžeckým tratí různých obtížností (cca 100 km) jak pro začátečníky, tak pro náročnější lyžaře. Polské stopy jsou fantastické! Dobře upravované, široké a je tam málo běžkařů. Díky skvělým klimatickým podmínkám je předpoklad velkého množství sněhu. Všechny trasy tvoří okruh ve tvaru jetelového listu a jsou vzájemně propojeny, díky čemuž lze trasy mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit si je vlastním potřebám. Oblast je propojena s českou částí Jizerských hor hraničním přechodem mezi Jizerkou a Orle.

Termální lázně v lázních Cieplice

Bonusem tohoto jednodenního výletu je možnost odpoledního koupání v přírodních termálních pramenech v lázních Cieplice. Lázně jsou od střediska vzdáleny cca 25 kilometrů. Tamní vnitřní a vnější bazény napájí termální voda (v rozmezí 27 -36 °C), jež je čerpaná z hloubky cca 1800 metrů pod zemí. Jde o vodu slabě mineralizovanou, fluoridově – křemičitou. Součástí komplexu je i oddělení SPA terapií (sauny, ledová jeskyně, masáže) a také restaurace či kavárna.

Více o termálních lázní zde: www.termycieplickie.pl

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O NÁVŠTĚVU TERMÁLNÍCH LÁZNÍ:
Pro ty, kteří by měli zájem nakombinovat běžecké lyžování s odpočinkem, bude možnost v odpoledních hodinách návštívit termální lázně. Cena vstupenky na 2h do termálních lázní je 31 zl v přepočtu 190 Kč/osoba. V případě, že se návštěvy termálních lázní zúčastní více než 10 osob, cena bude s 10% slevou 27,9 zl v přepočtu cca 175 Kč/osoba. V ceně výletu nejsou vstupenky do lázní. Zájem o návštěvu lázní není třeba hlásit dopředu, rozhodnout se můžete až v průběhu dne. Čas odjezdu autobusu do lázní bude sdělen v autobuse. Doprava do lázní je v ceně výletu.

Předpokládaný program výletu:

6:50 odjezd z Prahy - Černého mostu
9:00 příjezd do Jakušic
13:00 odjezd do Termálních lázní Cieplice – dobrovolné, transport v ceně
16:00 odjezd z termálních lázní Cieplice
16:30 odjezd z Jakušic
19:00 příjezd zpět do Prahy na Černý most

Doprava, odjezd a příjezd

Moderní plně vybavený autobus (mikrobus) odjíždí v sobotu 6. ledna 2018 v 6:50h ráno od Makra v Praze na Černém Mostě (bližší informace Vám budou zaslány na email před odjezdem).

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT:

 
"FIRST MINUTE" CENA
Pro zájemce, kteří provedou včasnou rezervaci a úhradu objednávky do 2. ledna 2018 je zvýhodněná cena pouze 450 Kč/osoba (při platbě vyberte variantu "1 osoba - zvýhodněná").

"LAST MINUTE" CENA
Rezervace a úhrady provedené od 2. ledna 2018 za cenu 520 Kč/osoba (při platbě vyberte variantu "1 osoba - běžná cena").

AKCE 5+1 ZDARMA
Sežeň si 5 kamarádů a pojeď s námi ZDARMA. (Při platbě vyberte variantu "5 + 1").
Cena: 2 250 Kč

RODINNÝ BALÍČEK
Jste čtyřčlenná rodina? Dva dospělí a dvě děti do 15 let? Máme pro Vás výhodnější nabídku, tzv. rodinný balíček za 1 600 Kč (Při platbě vyberte variantu "Rodinný balíček").

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem nebo minibusem,
 • služby delegáta,
 • mapy a informační materiály,
 • lehké občerstvení,
 • možnost si ponechat věci v autobusu a ve stanovených hodinách možnost vstupu,
 • transport do lázní a zpět.
   

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • vstup do termálních lázní
   

STORNO POPLATKY:
Zrušení výletu 6 - 10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3 - 5 dní před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 - 2 dny před odjezdem - 100% z ceny poukazu. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Nepříznivé podmínky
Vyhrazujeme si právo na zrušení výletu z důvodu nepříznivých sněhových podmínek.
V případě zrušení výletu Vám bude nabídnut náhradní termín výletu. Pokud Vám nebude náhradní termín časově vyhovovat, budou Vám peníze v plné výši vráceny.

NÁHRADNÍCI:
Nedaří se Vám zarezervovat místa? Zřejmě už je autobus plně obsazený. Nemusíte zoufat, stává se, že někteří zájemci objednávku neuhradí nebo změní své plány. Napište nám na info@sportmart.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet požadovaných míst. V případě, že se některá místa uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Zažijte aktivní a zároveň odpočinkovou sobotu plnou běžeckého lyžování a relaxu v termálních bazénech.

Původně
650 Kč
Sleva
 31%
Ušetříte
200 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 17 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
1 osoba - zvýhodněná: 450 Kč
1 osoba - běžná cena: 520 Kč
Rodinný balíček (2+2): 1600 Kč
Akce 5+1 ZDARMA: 2250 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 49 ks
Kuponů na osobu: max. 15 ks
Platnost voucheru: od 06.01.2018
do 06.01.2018
 • odjezd z Prahy je v 6:50 hodin z Černého Mostu (sraz 6:40h),
 • po výstupu z metra jděte přes můstek pro pěší k parkovišti u Makra,
 • při nástupu sdělte kód z obdrženého poukazu,
 • platnost poukazu je pouze na termín 6.1.2018,
 • storno poplatky (zrušení 6-10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dnů před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1-2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu),
 • před odjezdem obdržíte bližší info na Váš email,
 • cena nezahrnuje vstupné do termálních lázní,

Diskuze: