Dobijte sílu a buďte "in": Sportujte s KVALITNÍMI energetickými náramky iRenew. DVA kusy za exkluzivních 199 Kč! Poštovné zdarma


Detail slevy:

Ještě ho nemáte? Nemusíte litovat. Na SportMart nyní obdržíte rovnou dva za jedinečnou cenu 199 Kč místo 1338 Kč! O čem je řeč? Přeci o energetických náramcích, které jsou využívány i těmi nejlepšími a nejúspěšnějšími sportovci světa. Trendy náramky iRenew zvyšují fyzickou i psychickou sílu, vyrovnávají celé tělo a všechny energetické hladiny, zlepšují reakce a navíc jsou stylový a skvěle se hodí i na běžné nošení. Někteří sportovci už bez nich neudělají jediný krok.

 

Proč zvolit náramek iRenew?

 • dává tělesné energie do rovnováhy a stabilizuje tak celé tělo
 • dobíjí fyzickou i psychickou sílu
 • odbourává negativní energii a záření (monitory, televize, telefony a další)
 • zlepšuje reakce a zvládání stresu
 • podporuje přirozené funkce imunitního systému
 • přispívá k duševní pohodě
 • na rozdíl od magnetických náramků založených na hologramech funguje iRenew® na základě vlnové technologie


 
Náramek iRenew® byl vyvinut vědci, kteří přes 20 let zkoušeli a sledovali energii lidského těla a jeho reakce na negativní rušivé vlivy. Je 100% bezpečný!!! Vlnová technologie působí z celého náramku, nikoliv jen z některých částí.
 

 
S iRenew® energetickým náramkem, který využíva speciální technologii Biofield Technology™, se vaše tělo dostane do přirozené rovnováhy! Průměr uzavřeného náramku je 7,5cm a lze si ho libovolně nastavit dle vlastních potřeb (viz.ukázkové video).
 

 
Vyzkoušejte novinku na zlepšení tělesné i duševní kondice. Zlepšete Vaše sportovní výkony a dosáhněte maximálních výsledků. Produkty založené na obnově energetické rovnováhy těla pracují na základě jednoduchého systému, jsou cenově výhodné a 100% bezpečné.

Chrání nás před zářením

 
Každodenně je naše tělo a jeho biopole vystavené záření a kmitání obrazovky počítače, záření z mobilních telefonů, emočnímu stresu, záření z televizí, nadměrnému hluku a nečistotám ulic plných automobilů. Doslova jsme bombardováni elektromagnetickými a jinými nepřirozenými zářeními, které se nachází téměř všude kolem nás. Výše uvedené negativní jevy výrazně zasahují do našeho energetického pole a narušují ho. Když se naruší naše energetické pole, rozháže to celé naše tělo a jsme skutečně vyvedeni z rovnováhy. Tím, že se naše biopole dostane do rovnováhy, zlepší se naše psychické a fyzické schopnosti, posílí se náš přirozený imunitní systém, odolnost vůči stresu a získáme celkový pocit vnitřní pohody.

Tento náramek představuje vysoce účinné, 100% bezpečné řešení, založené na technologii BioField Technology™. Na rozdíl od magnetických náramků založených na hologramech iRenew® funguje na základě vlnové technologie. Ta je obsažena v celém náramku, ne jen v jeho malé části. Díky tomu funguje komplexně. Výsledky byly sledovány a jsou potvrzené. Právě toto dělá iRenew® energetický náramek výjimečným a nenahraditelným.
 

Demonstrace náramku iRenew®(v angličtině):

a) Test 1
b) Test 2
c) Test 3

Další informace o náramkách iRenew® ZDE.

Co je v rámci nabídky

Dva energetické náramky iRenew® dle vlastního výběru a poštovné zdarma
(vyberte si barvu - černá, bílá)

Doprava:

Obdržené kupony zašlete spolu s dodací adresou a požadovanou barvou náramků na email: darkydesign@seznam.cz. Přibližná doba doručení zboží od přijetí objednávky poskytovatelem je 5 dnů. Poštovné je ZDARMA! Poukaz je platný do 15.10.2011.

Původně
1338 Kč
Sleva
 85%
Ušetříte
1139 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 102 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Vaše cena:
199 Kč

Podmínky

Kuponů na osobu: max. 20 ks
Platnost voucheru: od 09.09.2011
do 15.10.2011
 • zákazník je povinen zaslat kupony nebo unikátní kódy uvedené na kuponech, dodací adresu a požadovanou barvu náramků na email: darkydesign@seznam.cz
 • přibližná doba doručení zboží od přijetí objednávky poskytovatelem je 5 dnů
 • poukaz je platný do 15.10.2011
 • vyberte si barvu náramku (černá, bílá)
 • poštovné zdarma

Doporučujeme:

Diskuze: