Dva individuální golfové tréninky s profesionálem na hřišti ve Staré Boleslavi! Včetně zapůjčení holí a míčků


Detail slevy:

Golfová sezona je v plném proudu. Pokud se domníváte, že tento populární sport je pouze pro bohaté, dávno už to neplatí! Pokud pravidelně chodíte na squash, tenis, badminton a další sporty, tak pro Vás je dostupný i golf. Vždyť jedna individuální lekce se špičkovým trenérem včetně zapůjčení vybavení Vás vyjde na SportMartu na neuvěřitelných 399 Kč. Chcete zazářit na greenu? Potom je třeba se učit od odborníků. Nabízíme Vám dvě hodinové individuální lekce za cenu jedné. Toto je opravdový hole in one!

 

Chcete si vyzkoušet golf? Chystáte se hrát golf pravidelně a získat “zelenou kartu“ – osvědčení pro hru na golfovém hřišti? V Golfové akademii Stará Boleslav máte celoroční možnost individuálních tréninků a výuky golfu. Akademie je založena na individuálním přístupu lektora ke klientovi. Laskavý a systematický přístup lektora vás dovede k vašim golfovým cílům!

Chcete si golf pouze vyzkoušet? Nemusíte si téměř nic kupovat! V této akční nabídce máte i zapůjčení míčků a holí na krátkou hru zcela ZDARMA.


Zakupte si poukazů rovnou pět a absolvujte 10 lekcí. Pokud budete dostatečně připraven/a, můžete rovnou absolvovat zkoušky na získání tzv. "zelené karty" - osvědčení pro hru na golfovém hřišti. Za pouhých 3990 Kč tak budete připuštěni ke zkoušce. Lepší cenu nenajdete!

Zakoupení poukazu na dvě lekce golfu je vhodný jako dárek pro začátečníky, ale i pro ostřílené golfisty, kteří ocení komplexní trénink v příjemném prostředí. Každou lekci navíc může absolvovat jiný hráč.

Využijte této skvělé akce, jak si vyzkoušet golf, ale i kvalitně zatrénovat se zkušenými trenéry z golfové akademie ve Staré Boleslavi.

Co na Vás čeká:

o Dvě 50 minutové individuální golfové lekce s trenérem
o Půjčení holí a míčků zdarma

Do individuální péče si vás vezme zkušený lektor, se kterým se dle vašich požadavků budete věnovat výuce:
- základní - výuka základních dovedností směřující k handicapové kartě HCP 54
- konkrétní – náprava špatného návyku
- systematické – práce na zdokonalování golfového stylu
- udržovací – kondiční lekce

Výhody individuální výuky: výuka přizpůsobená na míru osobnosti klienta, osobní přístup lektora, časová flexibilita

Výuka probíhá na hřišti golfového klubu Stará Boleslav, které se nachází jižně od obce Borek v blízkosti letiště sportovních letadel, cca 2 km od Staré Boleslavy a 20 km od Prahy.

Popis hřiště:

Hřiště ve Staré Boleslavi má devět jamek. Obtížnost hřiště je dána terénem Polabské nížiny, do níž je hřiště zasazeno. Nalezneme zde však vše, co se na správném hřišti musí vyskytovat - vodní překážky, fairwayové bunkry, upravené fairwaye i neproniknutelné houštiny, dokonce i poloostrovní jamku. Velikou výhodou jsou veliké greeny s tvarovou rozmanitostí. Více vám napoví přehled jamek!

Jakmile obdržíte poukaz, kontaktujte Golf Institut (info@golfinstitut.cz, Soňa Mužíková). Množství poukazů na osobu není omezeno. Nezapomeňte, že poukaz platí do 31.10.2011.

Co je v rámci nabídky:

  • Dvě 50 minutové individuální golfové lekce s trenérem + zapůjčení holí a míčků
Původně
1600 Kč
Sleva
 50%
Ušetříte
802 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 56 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Vaše cena:
798 Kč

Podmínky

Kuponů na osobu: max. 20 ks
Platnost voucheru: od 16.06.2011
do 31.10.2011

o Platnost poukazu od 15.6.2011 do 31.10.2011.
o Počet poukazů na osobu není omezen
o Termín lekcí je nutno domluvit předem na emailu: info@golfinstitut.cz
o Po absolvování 10 lekcí možnost získat tzv. "zelenou kartu" - osvědčení pro hru na golfovém hřišti
o Jedna lekce trvá 50 minut
o V ceně zapůjčení holí a míčků na krátkou hru

Doporučujeme:

Diskuze: