Golfový vozík Davies Caddy včetně příslušenství. Poštovné zdarma


Detail slevy:

Krásné počasí, teplo, nové tričko s límečkem, devatenáctá jamka…Ideální kombinace vyrazit na golf. Sezóna je v plném proudu. Chcete zazářit na greenu? Docílíte toho nejenom svým uměním, ale také i moderním vozíkem, který Vám budou závidět všichni ostatní i maršál. Od bezkonkurenčních 4092 Kč si můžete pořídit vozík, se kterým Váš bag bude tak lehký, že o něm nebudete ani vědět. Na caddyho můžete rovnou zapomenout, protože tak parádní golfový cart budete chtít táhnout jedině sami. FORE! Letní neuvěřitelná nabídka! Pozor, včetně příslušenství - držák deštníku, držák score card, přepravní taška v hodnotě 1020 Kč!

 

V takovémhle krásném počasí jedině na golf! A jedině s parádním golfovým vozíkem Davies Caddy. „Hole in one“ Vám půjde jedna báseň. Na výběr máte dva typy vozíků.

1) Ruční hliníkový golfový vozík Davies Caddy PC003 za 4092 Kč

 
Tento vozík disponuje elegantním moderním designem. Atraktivní barevné provedení v kombinaci bílé a černé. Konstrukce je z leteckého hliníku – lehká a pevná a umožňuje nastavení výšky držadla. Golfový vozík Davies Caddy je možné jednoduše a rychle složit za cca 30 sekund. Prostorová náročnost po rozložení je minimální, vejde se do každého zavazadlového prostoru. V ceně je zahrnuto i příslušenství v hodnotě 1020,-Kč - držák
deštníku, držák score card a přepravní taška!

Barva - bílá

Barva - černá

Vlastnosti:
- váha: 4,9 Kg – praktický, lehký
- nosnost 25 Kg
- rozměry ve složeném stavu 67 x 36 x 26 cm

Příslušenství:
- držák score card
- držák deštníků
- přepravní taška

VIDEO:

 
Více info a fotografií ZDE

2) Ruční nerezový leštěný golfový vozík Davies Caddy PC004 za 5088 Kč

 
Elegantní moderní design, konstrukce z leštěné nerezové oceli, která zabraňuje nežádoucímu poškrábání vozíku, jednoduché a rychlé složení za cca 30 sekund. Přímo takto může vypadat Váš nový golfový vozík. Navíc disponuje i atraktivním vzhledem, jež podtrhuje kožené držadlo rukojeti. Ergonomická konstrukce umožňuje také nastavení výšky držadla. Vozík má pro rychlejší montáž speciální bajonetové spojky, které do sebe ideálně zapadají a vykazují skvělou pevnost. Prostorová náročnost po rozložení je minimální, vejde se do každého zavazadlového prostoru. V ceně je zahrnuto i příslušenství v hodnotě 1680,-Kč - držák deštníku, držák score card a přepravní taška!

-

Vlastnosti:
- váha 5,85 Kg – praktický, lehký
- nosnost 25 Kg
- rozměry ve složeném stavu 65x35x18cm
- rozvor kol pro větší stabilitu v terénu rozšířen na 70cm

Příslušenství:
- nerezový držák score card
- nerezový držák deštníků
- přepravní taška

Pozor! Varování! Při koupi hrozí jediné nebezpečí a to, že se v průběhu hry můžete lehce dopustit flyeru. S golfovými vozíky Davies Caddy ušetříte totiž nejenom peníze, ale i spoustu energie, což může způsobit výrazné přestřelení cíle.

VIDEO:

 
Více info a fotografií ZDE

Co je v rámci nabídky:

A) Ruční hliníkový golfový vozík Davies Caddy PC003 + příslušenství (držák
deštníku, držák score card a přepravní taška) za 4092 Kč

B) Ruční nerezový leštěný golfový vozík Davies Caddy PC004 + příslušenství (držák deštníku, držák score card a přepravní taška) za 5088 Kč

Doprava je po celé ČR ZDARMA!!!

 

S golfovým vozíkem Davies Caddy získáte takový respekt, že od každého uslyšíte Honour i přesto, aniž byste zahráli ten nejlepší výsledek.

Původně
6820 Kč
Sleva
 40%
Ušetříte
2728 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 2 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Davies Caddy PC004: 5088 Kč
Davies Caddy PC003 - černá: 4092 Kč
Davies Caddy PC003 - bílá: 4092 Kč

Podmínky

Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 19.08.2011
do 30.09.2011
  • poštovné v rámci ČR zdarma
  • možnost osobního odběru na Kladně (viz.adresa)
  • v případě dodání poštou, je zákazník povinen zaslat kupony(nebo unikátní kódy), dodací adresu na email:squadra@volny.cz
  • včetně příslušenství - držák deštníku, držák score card, přepravní taška

Doporučujeme:

Diskuze: