Středa 1.5.2019: Jednodenní inline výlet

Inline bruslaři, cyklisté, turisté nebo i vy, kteří si chcete jen odpočinout u vody, zbystřete. Na státní svátek ve středu 1.5.2019 vyrážíme moderním autobusem do Německa k Lužickým jezerům na široké asfaltové stezky vedoucí okolo jezera Barwalder See. 22 km dlouhá trasa patří k nejlepším a nejkrásnějším inline stezkám v Evropě a nabízí naprosto vše! Špičkový rovný, hladký a čistý povrch, odpočívadla, stánky s občerstvením, ale také možnost se slunit na písečných plážích a koupat se v křišťálově čistém jezeru. Míst je pouze 48, tak vezměte kamaráda a pospěšte si, ať jste to právě vy, kdo s námi zažije nevšední den u Lužických jezer. Cena 590 Kč. Pojeďte si zajezdit nebo se projít po stezkách, které patří k absolutní špičce v Evropě! Pozor akce 5 + 1 zdarma!

 
SportMart je prověřená společnost organizující výlety k Lužickým jezerům již osmým rokem!
 

AKCE 5+1

Sežeň si 5 kamarádů a pojeď s námi ZDARMA. Cena 2 950 Kč

Objednávku proveďte na info@sportmart.cz. Napište nám o kolik míst máte zájem a obratem Vám zašleme platební údaje.

O kolečkové brusle je u nás velký zájem a stezky často, především v letních měsících, doslova praskají ve švech. Jejich kvalita však není vždy zcela ideální a kolikrát Váš zážitek z jízdy pokazí neustálé se vyhýbání ostatním bruslařům či nerovnostem. To se Vám u Lužických jezer nemůže stát! Poznejte, co je to skutečný požitek z jízdy v nádherné přírodě s mnoha možnostmi vyžití!


 
U Barwalder See Vás čeká 22 kilometrů dlouhý okruh okolo překrásného a čistého jezera, který se nachází v malebné krajině na okraji biosférické rezervace. Kvalitní asfaltové cyklostezky a inline trasy Vás provedou okolo jezer s písčitými plážemi, rozsáhlými loukami i borovými a březovými lesíky. Trasa je okružní a tak se nemusíte vracet stejnou cestou.

Jezero nabízí kromě úžasných stezek i mnoho dalších možností sportovního vyžití (cyklistika, turistika, plavání, surfing, jachting, vodní skútry a lyže, atp.).

VIDEO: PODÍVEJTE SE CO VÁŠ ČEKÁ U LUŽICKÝCH JEZER

 

"Ucho Evropy" v gigantické velikosti

 
Lákadlem je i ojedinělý projekt zvaný “Das Ohr Europas“, neboli Ucho Evropy. Jedná se o repliku ucha, které má délku 350 metrů, šířku 250 metrů a výšku zhruba 18 metrů. Uvnitř je amfiteátr s 270 místy pro konání různých akcí. Na Ucho Evropy narazíte přímo na okruhu, který kontrastuje s výhledem na chladící věže elektrárny Boxberg.

Začátečníci, rodiny s dětmi i “profi” bruslaři

Jelikož na Vás čeká opravdu kvalitní asfalt, rovina a šířka trasy přes 3 metry, zvládnou ho s přehledem i méně zkušení jezdci či rodiny s dětmi.


 
Nezapomeňte si přibalit plavky, po výletě nebo v jeho průběhu se můžete v případě pěkného počasí koupat u krásných písčitých pláží v průzračně čisté vodě. Ideální příležitost si odpočinout!


PRO CYKLISTY:

 
Vlastní kolo:
Z Čech si můžete vzít také své vlastní kolo. Musíte si však přinést ochranou fólii k zakrytí řetězu. Tato možnost je pouze pro 3 cyklonadšence. Více kol bohužel není možno do autobusu uskladnit. Cena za kolo činí 100 Kč k ceně běžné!

Zapůjčení kola na místě:
Zkrátka nepřijdou ani cyklisté. Kola je možné si zapůjčit přímo na místě. Cena za půjčení kola na celý den je cca 8 eur! Na 1 hodinu 3 Eura.

Pokud se rozhodnete pro jednu z variant, napište nám co nejdříve na info@sportmart.cz, abychom Vám kola v místě zarezervovali nebo zaslali platební údaje k úhradě za přepravu vlastního kola. V případě, že Vám kola nezamluvíme v předstihu, nemůžeme garantovat jejich dostupnost na místě.


Na trase najdete kromě mnoha odpočívadel, kde si můžete krásně posedět a zrelaxovat, také několik stánků s občerstvením. Přeci jen když je krásné počasí těžko se odolává vychlazenému pivečku, klobásce nebo zmrzlině. V nedalekém městečku lze navštívit některou z restaurací, místní cukrárnu nebo si nakoupit v supermarketu Lídl. V autobusu od nás obdržíte mapičku a informace o oblasti.

Sleva na občerstvení 20%

Každý účastník výletu obdrží slevovou kartičku s 20% SLEVOU, kterou může uplatnit v jednom ze dvou stánků podél inline stezky. Poukaz opravňuje k nákupu 1 jídla a 1 nápoje se slevou 20%.

Doprava, odjezd a příjezd

 
Moderní plně vybavený autobus odjíždí v úterý 1.5.2019 v 6:30h ráno od Makra na Černém Mostě (po výstupu z metra přes můstek pro pěší k Makru - autobus Jiří Šmejkal).

SRAZ

Sraz je v 6:15h. PŘIJĎTE PROSÍM VČAS, ODJÍŽDÍ SE PŘESNĚ V 6:30h! Předpokládaný příjezd k Lužickým jezerům je kolem 9:30 h. Odjezd od Lužických jezer cca v 18:30h. Návrat do Prahy kolem 21:30 hodiny na stejné místo. Bližší informace Vám budou zaslány na Váš email minimálně den před odjezdem. Každý obdrží mapku, základní informace k oblasti a také něco na zub :-)

Parkoviště vhodná pro Váš vůz:
a) P+R z ulice Bryksova přímo na metru - ZDARMA
b) v ulici Bryksova a okolních ulicích
c) Parkoviště před Scontem
d) Patkoviště před SIKEM
e) Parkoviště P+R hlídaná (před Hornbachem) - za 20 Kč/den (nutné mít MHD lítačku)
f) Parkoviště MAKRO - pouze s kartou MAKRO

Časový harmonogram

 
6:15 - Sraz Černý Most
6:30 - Odjezd
9:30 - Příjezd k Lužickým jezerům
18:15 - Sraz u autobusu na parkovišti
18:30 - Odjezd od Lužických jezer
21:30 - Předpokládaný návrat do Prahy

Nezapomeňte si tedy vzít brusle, plavky, něco dobrého k snědku, pár eur a zajistit cestovní pojištění. Všem doporučujeme vzít si přilbu a chrániče!

SOUHRN MOŽNOSTÍ:

1 osoba 590 Kč/osoba
**AKCE 5+1
za cenu 2950 Kč místo běžných 3540 Kč
Vlastní kolo (max. tři kola do autobusu) 100 Kč/kolo.
Kolo na místě (rezervace kol - cena cca 8 EUR na místě).

Objednávku lze provést na info@sportmart.cz. Napište nám o kolik míst máte zájem a obratem Vám zašleme platební údaje.

NÁHRADNÍCI:

Nedaří se Vám zarezervovat místa? Zřejmě už je autobus plně obsazený. Nemusíte zoufat, stává se, že někteří zájemci objednávku neuhradí nebo změní své plány. Napište nám na info@sportmart.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet požadovaných míst. V případě, že se některá místa uvolní, budeme Vás kontaktovat.

STORNO POPLATKY:

zrušení výletu 6 - 10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3 - 5 dní před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 - 2 dny před odjezdem - 100% z ceny poukazu. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Nepříznivé počasí

 
V případě nepříznivého počasí obdržíte nejpozději den před odjezdem email s náhradním termínem. V případě, že Vám náhradní termín nebude časově vyhovovat, budou Vám peníze v plné výši vráceny. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Chcete poznat jedny z nejkrásnějších stezek v Evropě? Pojeďte s námi hned na první výlet k Lužickým jezerům!