Sobota 11.11.- Jednodenní VÝLET do nejmodernějších TERMÁLEK v Evropě vč. vstupného a návštěvy Pasova


Detail slevy:

Jste aktivními nebo jen příležitostnými sportovci? Máte náročné zaměstnání? Nebo jen toužíte po relaxaci a odpočinku v horkých pramenech :-)...? Udělejte si s námi výlet do německého Bad Fussingu do nejmodernějších léčivých termálních lázní v Evropě. 40 stupňové bazény, parní lázně, mnoho masážních trysek, prostě leháro se vším všudy. V sobotu 11. listopadu 2017 vyrážíme moderním autobusem z Prahy ze Smíchovského nádraží a Černého Mostu do německého Bad Fussingu. Cena jednodenního výletu včetně vstupu do lázní je exkluzivních 999 Kč/osoba! ZVÝHODNĚNÁ AKCE pro skupinu 6 osob a pro "first minute" objednávky! Lákadlem je na cestě zpět návštěva malebného městečka Passau - městečko tří řek!

 

Nechte na sebe blahodárně působit účinky vodních masáží v termálních lázních. Zdejší voda zasahuje svou léčivou silou celé tělo a přispívá k pocitu blaha a uzdravování těla i duše. Chvíle, kdy ležíte v prostorném venkovním bazénu s vodou o teplotě 37 stupňů, tělo vám masírují podvodní trysky a shora na vás padají sněhové vločky, patří k nezapomenutelným zážitkům. Termálky jsou vhodné především pro: bolesti páteře, chronických bolestech, revmatická onemocnění a artrózu a onemocnění kloubů.


 
Termální lázně jsou stále populárnější a ty v Bad Fussingu patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním v Evropě. Siřičitá termální voda o teplotě 27 - 42 stupňu celsia je zcela ojedinělou kombinací účinných látek, které se používají především k ošetření při nemocích pohybového aparátu. Čeká na Vás 12 krytých a otevřených bazénů se sirnou vodou, k tomu 2 parní lázně, mnoho látek a odpočíváren.

Poznejte, co je to skutečný odpočinek. 5 hodin v termálkách Vám uteče jako voda a budete se cítit o pár let mladší a svěžejší. Zajděte si na kafe v historickém Passau a zažijte trochu jinou sobotu.

 
Součástí Therme 1 je i rozsáhlý saunový svět v sousedícím komplexu restaurovaného selského statku. Ve čtyřech stylových budovách je 8 prostorných tematických saun, odpočinkové a spací místnosti, venkovní relaxační bazén s masážními tryskami a samozřejmě nechybí ani restaurace pro dočerpání sil. Více o termálníh lázní ZDE.

KTERÉ BAZÉNY NA VÁS ČEKAJÍ:

 
- Kruhový bazén (37 C) - bublinkové bazény, masážní labutí krky a oblíbená masážní ulička, zde mohou být díky tlaku spodní vody masírovány různé svalové partie.

- Plavecký bazén (30 C) - Při potížích s páteří se obzvlášť doporučuje plavání na znak.

- Léčivý bazén v atriu (38 C) - Do tohoto nadevše oblíbeného bazénu proudí lázeňská voda skrz okrajové trysky. Vzduch je protkán vůní síry.

- Sirnatý plynný bazén (34 C) - Každou půlhodinu a vždy v celou se zapínají na 15 minut podlahové trysky. Vzduchové bublinky víří vodu. Napjaté svaly se mohou krásně uvolnit.

- Terapeutický bazén (34 C) - příjemnější pro osoby s žilními problémy.

- Cvičební bazén (34 C) - Ve velkém gymnastickém bazénu můžete trénovat své svaly a klouby proti odporu vody.

- Šestiúhelníkový krytý bazén (36 C) - Procvičí se svalstvo a klouby se zbaví zátěže. Četná lůžka na okraji bazénu zvou k odpočinku.

- Potápěčský bazén se studenou vodou a vodopádem (18 C) - Výměna horké termální lázně za studenou v potápěčském bazénu přináší obzvlášť osvěžující pocit.

- Bazén lichoběžníkového tvaru (34 C) - Každou celou hodinu se koná oblíbená „Vodní gymnastika pro každého“. Labutí krky a masážní trysky na okraji bazénu nabízí další rozptýlení.

- Odpočinkový a polohový bazén (37 C) - Napjaté svalstvo se uvolní v perličkových vodních lehátcích!

- Slujový bazén (37 C) - Vodopády v jeskyni, zvedající se od odpočinkového a polohového bazénu, proudí každé 4 minuty. Zatímco je tělo bezpečně obklopeno termální vodou, může být napjaté šíjové svalstvo masírováno pod mírným vodopádem.

- Šampaňská lázeň (37 C) - V šampaňské lázni s nádherným výhledem na hlouběji položený odpočinkový a polohový bazén a slujový bazén perlí termální voda jako šampaňské.

- Bazén s horkou vodou (42 C) - Díky tepelné energii se rozšiřují cévy. Dobrý tréning srdečního a oběhového systému. Osvěžující zábava.

-Solná parní lázeň „Silentium“ - Intenzivní zážitek. Uvolnění a vychutnání horké páry. Dobrý skutek pro dýchací cesty.

- Parní lázeň „Mysterium“ - Klasická parní lázeň „Mysterium“ s místy k sezení a lehátky je provedena tajuplně, v přítmí a s mystickým osvětlením. Stoupající pára zesiluje tuto jedinečnou a vyhledávanou atmosféru.

- Lázeňské sprchy a sprchy „Kneipp“ - 4 sprchy „Kneipp“ k ochlazení. Mimoto v odděleném oddělení 3 sprchy opatřené originální termální vodou.

Výběr je skutečně mimořádně pestrý, nudit se nebudete!!!

 

 
Lákadlem je i návšteva malebného městečka Passau - městečko tří řek, protože se zde slévají řeky Dunaj, Inn a Ilz. V městečku lze navštívit některou z restaurací, místní cukrárnu nebo si nakoupit v supermarketu Norma. Za návštěvu rozhodně stojí pasovský hrad a náměstí Domplatz a Rathausplatz.

 
Jelikož na Vás čeká opravdové leháro, zvládnou ho s přehledem úplně všichni!
Nezapomeňte si přibalit plavky, doporučujeme župan nebo osušku, pantofle, něco dobrého k pití a jídlu, čtivo, mp3 a hlavně náladu odpočívat a nabrat nové síly:-).

 
Moderní plně vybavený autobus nebo minibus (dle počtu přihlášených) odjíždí v sobotu 11. listopadu 2017 buď v 6:00 hodin z autobusové zastávky Na Knížecí - metro B Smíchovské nádraží (sraz 5:50h) a v 5:25h z Černého Mostu (sraz 5:15h). Všechny informace Vám upřesníme v informačním emailu.

5:15 - Sraz Černý Most
5:25 - Odjezd Černý Most
5:50 - Sraz Smíchovské nádraží
6:00 - Odjezd ze Smíchovského nádraží
10:30 - Příjezd k termálním lázním
16:00 - Sraz u autobusu na parkovišti
16:30 - Návštěva Passau
18:00 - Odjezd z Passau
22:00 - 23:00 - Předpokládaný návrat do Prahy

1 osoba včetně vstupu do termálních lázní: 999 Kč (varianta "1 osoba - běžná")
1 osoba včetně vstupu do termálních lázní (přihlášení do 28. října): 959 Kč (varianta "1 osoba - zvýhodněná")

"Akce 5 + 1 (pro 1 osobu DOPRAVA ZDARMA): 5045 Kč/6 osob

Standardní cena vstupu do termálních lázní na 5 hodin je 11,5 EURA/osoba. Již započítáno v ceně.

V případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete Vámi zakoupené poukazy stornovat více jak 14 dní před odjezdem, bude Vám částka plně vrácena. Na pozdější zrušení účasti se vztahují následující storno poplatky: zrušení 6 - 13 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3 - 5 dny před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 -2 dny před odjezdem - 100% z ceny poukazu. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Nedaří se Vám zarezervovat místa? Zřejmě už je autobus plně obsazený. Nemusíte zoufat, stává se, že někteří zájemci objednávku neuhradí nebo změní své plány. Napište nám na info@sportmart.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet požadovaných míst. V případě, že se některá místa uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Objevte nové cesty ke zdraví, kondici a životní kvality. Poznejte jedny z nejmodernějších termálních lázní v Evropě!

Původně
1199 Kč
Sleva
 17%
Ušetříte
200 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 19 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
1 osoba - zvýhodněná: 959 Kč
1 osoba - běžná: 999 Kč
5 + 1 ZDARMA: 5045 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 48 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 11.11.2017
do 11.11.2017
  • odjezd z Prahy buď v 6:00h z autobusové zastávky před Ženskými domovy - metro B Smíchovské nádraží (sraz 5:50h) nebo v 5:25h z Černého Mostu (sraz 5:15h),
  • při nástupu předložte voucher,
  • platnost poukazu je pouze na termín 11. 11. 2017,
  • storno poplatky (zrušení 6-13 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dny před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 - 2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu),
  • před odjezdem obdržíte bližší informace na Váš email,
  • cena zahrnuje vstupné do termálních lázní na 5 hodin,

Doporučujeme:

Diskuze: