Výlet do nejmodernějších termálek v Evropě vč. vánočních trhů a nákupů v Pasově (Sobota 2.12. nebo 16.12.)


Detail slevy:

Toužíte po relaxaci a odpočinku v horkých pramenech? Rádi byste nasáli okouzlující vánoční atmosféru? Chystáte se na předvánoční nákupy? Udělejte si s námi výlet do německého Bad Fussingu do nejmodernějších léčivých termálních lázní v Evropě. 40 stupňové bazény, parní lázně, mnoho masážních trysek, široká nabídka saun, prostě leháro se vším všudy. Při zpáteční cestě se můžete těšit na vánoční trhy v Pasově a pořídit tak dárky pro Vaše nejbližší. V sobotu 2. a 16. prosince 2017 vyrážíme moderním autobusem z Prahy do německého Bad Fussingu. Cena jednodenního výletu zahrnující dopravu, 5 hodinový vstup do lázní, mapky, informační materiály a drobné občerstvení je exkluzivních 959 Kč/osoba! Zvýhodněná akce pro skupinu 6 osob!

Termální lázně jsou stále populárnější a ty v Bad Fussingu patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním v Evropě. Siřičitá termální voda o teplotě 27 - 42 stupňu celsia je zcela ojedinělou kombinací účinných látek, které se používají především k ošetření při nemocích pohybového aparátu. Čeká na Vás mnoho krytých a otevřených bazénů se sirnou vodou, k tomu 2 parní lázně, mnoho lehátek, odpočíváren a rozsáhlá nabídka saun.

VIDEO ochutnávka termálních lázní:

 
Nechte na sebe blahodárně působit účinky vodních masáží v termálních lázních. Zdejší voda zasahuje svou léčivou silou celé tělo a přispívá k pocitu blaha a uzdravování těla i duše. Budete se cítit o pár let mladší a svěžejší. Chvíle, kdy ležíte v prostorném venkovním bazénu s vodou o teplotě 37 stupňů, tělo vám masírují podvodní trysky a shora na vás padají sněhové vločky, patří k nezapomenutelným zážitkům. Termálky jsou vhodné především pro: bolesti páteře, chronických bolestech, revmatická onemocnění a artrózu a onemocnění kloubů. Více o lázních na adrese ZDE.


 

KTERÉ BAZÉNY NA VÁS ČEKAJÍ:

 
- Kruhový bazén (37 C) - bublinkové bazény, masážní labutí krky a oblíbená masážní ulička, zde mohou být díky tlaku spodní vody masírovány různé svalové partie.

- Plavecký bazén (30 C) - Při potížích s páteří se obzvlášť doporučuje plavání na znak.

- Léčivý bazén v atriu (38 C) - Do tohoto nadevše oblíbeného bazénu proudí lázeňská voda skrz okrajové trysky. Vzduch je protkán vůní síry.

- Sirnatý plynný bazén (34 C) - Každou půlhodinu a vždy v celou se zapínají na 15 minut podlahové trysky. Vzduchové bublinky víří vodu. Napjaté svaly se mohou krásně uvolnit.

- Terapeutický bazén (34 C) - příjemnější pro osoby s žilními problémy.

- Cvičební bazén (34 C) - Ve velkém gymnastickém bazénu můžete trénovat své svaly a klouby proti odporu vody.

- Šestiúhelníkový krytý bazén (36 C) - Procvičí se svalstvo a klouby se zbaví zátěže. Četná lůžka na okraji bazénu zvou k odpočinku.

- Potápěčský bazén se studenou vodou a vodopádem (18 C) - Výměna horké termální lázně za studenou v potápěčském bazénu přináší obzvlášť osvěžující pocit.

- Bazén lichoběžníkového tvaru (34 C) - Každou celou hodinu se koná oblíbená „Vodní gymnastika pro každého“. Labutí krky a masážní trysky na okraji bazénu nabízí další rozptýlení.

- Odpočinkový a polohový bazén (37 C) - Napjaté svalstvo se uvolní v perličkových vodních lehátcích!

- Slujový bazén (37 C) - Vodopády v jeskyni, zvedající se od odpočinkového a polohového bazénu, proudí každé 4 minuty. Zatímco je tělo bezpečně obklopeno termální vodou, může být napjaté šíjové svalstvo masírováno pod mírným vodopádem.

- Šampaňská lázeň (37 C) - V šampaňské lázni s nádherným výhledem na hlouběji položený odpočinkový a polohový bazén a slujový bazén perlí termální voda jako šampaňské.

- Bazén s horkou vodou (42 C) - Díky tepelné energii se rozšiřují cévy. Dobrý tréning srdečního a oběhového systému. Osvěžující zábava.

-Solná parní lázeň „Silentium“ - Intenzivní zážitek. Uvolnění a vychutnání horké páry. Dobrý skutek pro dýchací cesty.

- Parní lázeň „Mysterium“ - Klasická parní lázeň „Mysterium“ s místy k sezení a lehátky je provedena tajuplně, v přítmí a s mystickým osvětlením. Stoupající pára zesiluje tuto jedinečnou a vyhledávanou atmosféru.

- Lázeňské sprchy a sprchy „Kneipp“ - 4 sprchy „Kneipp“ k ochlazení. Mimoto v odděleném oddělení 3 sprchy opatřené originální termální vodou.

Výběr je skutečně mimořádně pestrý, nudit se nebudete!!!

Saunový svět

Už jste někdy byli v bramborové sauně? Je to pouze jeden z mnoha nevšedních zážitků, které na Vás čekají v Saunovém dvoře v Bad Füssing. Součástí dvora je rozsáhlý saunový svět ve čtyřech stylových budovách - celkem 8 prostorných tematických saun, odpočinkové a spací místnosti, venkovní relaxační bazén s masážními tryskami a samozřejmě nechybí ani restaurace pro dočerpání sil. Více o saunovém světě ZDE. Příplatek za vstup do saunového světa je 12 EUR/osoba (315 Kč).

Nabídka v saunovém světě: Bramborová sauna, myslivecká sauna „Jaga“, parní lázeň, meditační místnost, odpočinková místnost, rottalerská nálevová sauna, solná komora, sauna se seníkem, bylinná sauna, odpočinkový balkón, dřevěná světnička z borovice limba, pokoj s krbem, solárium, wellness a masážní místnost, lázeňské zážitkové bazény, lázeňská studna, bazény pro ochlazení a louka k ležení a opalování.

Za vánoční atmosférou na trhy do Pasova

Velkým lákadlem výletu je i návšteva malebného městečka Pasov, kde na Vás čekají tradiční vánoční trhy. Na náměstí, které je vánočně osvětlené, jsou před velkolepým dómem sv. Štěpána desítky stánků. Prodejci vám nabídnou kvalitní a čerstvé regionální potraviny od uzenin přes sýry, pečivo a cukroví, stejně tak jako tradiční vánoční ozdoby a samozřejmě svařené víno. Vánoční trhy v Pasově jsou okouzlující. Více na adrese ZDE.

V městečku lze navštívit také některou z restaurací, kaváren, místní cukrárnu nebo si udělat předvánoční nákupy. Za návštěvu rozhodně stojí pasovský hrad a náměstí Domplatz a Rathausplatz. Pasov je městečko tří řek a tak nemůžete vynechat místo, kde se slévají řeky Dunaj, Inn a Ilz.


Sportovci, kamarádi, senioři, ale i rodiny s dětmi

 
Jelikož na Vás čeká opravdové leháro, zvládnou ho s přehledem úplně všichni! Nezapomeňte si přibalit plavky, doporučujeme župan nebo osušku, pantofle, něco dobrého k pití a jídlu, čtivo, mp3, teplé oblečení, deštník a hlavně náladu odpočívat a nabrat nové síly.

Doprava (odjezd a příjezd)

 
Moderní plně vybavený autobus nebo minibus (dle počtu přihlášených) odjíždí v sobotu 2.12 a 16.12. 2017 buď v 6:00 hodin z autobusové zastávky Na Knížecí - metro B Smíchovské nádraží (sraz 5:50h) a v 5:25h z Černého Mostu (sraz 5:15h). Všechny informace Vám upřesníme v informačním emailu před konáním výletu.

Časový harmonogram výletu

 
5:15 - Sraz Černý Most
5:25 - Odjezd Černý Most
5:50 - Sraz Smíchovské nádraží
6:00 - Odjezd ze Smíchovského nádraží
10:15 - Příjezd k termálním lázním
16:00 - Sraz u autobusu na parkovišti
16:30 - Návštěva Pasova
18:30 - Odjezd z Pasova
22:00 - 23:00 - Předpokládaný návrat do Prahy

KOLIK MĚ VÝLET BUDE STÁT:

STORNO POPLATKY:

V případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete Vámi zakoupené poukazy stornovat více jak 14 dní před odjezdem, bude Vám částka plně vrácena. Na pozdější zrušení účasti se vztahují následující storno poplatky: zrušení 6 - 13 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3 - 5 dny před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 -2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu). Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

NÁHRADNÍCI:

Nedaří se Vám zarezervovat místa? Zřejmě už je autobus plně obsazený. Nemusíte zoufat, stává se, že někteří zájemci objednávku neuhradí nebo změní své plány. Napište nám na info@sportmart.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet požadovaných míst. V případě, že se některá místa uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Užijte si 5 nezapomenutelných hodin v termálních lázních a saunovém světě, zažijte vánoční atmosféru okouzlujícího Pasova, zajděte si na kafe v historickém centru a udělejte si předvánoční nákupy.

Původně
1199 Kč
Sleva
 20%
Ušetříte
240 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 1 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
1 osoba (2.12.): 959 Kč
1 osoba (16.12.): 959 Kč
5+1 ZDARMA (2.12.): 5045 Kč
5+1 ZDARMA (16.12.): 5045 Kč
1 osoba sauny (2.12.): 315 Kč
1 osoba sauny (16.12.): 315 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 98 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 02.12.2017
do 16.12.2017
  • odjezd z Prahy buď v 6:00h z autobusové zastávky před Ženskými domovy - metro B Smíchovské nádraží (sraz 5:50h) nebo v 5:25h z Černého Mostu (sraz 5:15h),
  • při nástupu předložte voucher,
  • platnost poukazu je pouze na sobotní termín 2.12.2017 nebo na 16.12.2017 podle Vámi vybrané varianty,
  • storno poplatky (zrušení 6-13 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dny před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 - 2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu),
  • před odjezdem obdržíte bližší informace na Váš email,
  • cena zahrnuje dopravu, vstupné do termálních lázní na 5 hodin a zastávku v Pasově

Doporučujeme:

Diskuze: