Jednodenní lyžovačka (20.1.2018) v Rakousku (Hochficht) včetně skipasu za 1590 Kč! Děti za 1240 Kč, běžkaři za 590 Kč!


Detail slevy:

Lyžaři a běžkaři zbystřete! Už Vám nestačí přeplněné sjezdovky v Čechách a chtěli byste vyzkoušet něco nového? V sobotu 20. ledna vyrážíme na jednodenní lyžařský výlet do Rakouska do Skiareálu Hochficht! Skiareál Hochficht je druhým největším skiareálem v Horním Rakousku a vůbec největším rakouským lyžařským střediskem mimo Alpy! Hochficht Vám nabízí atraktivní lyžování srovnatelné s menšími alpskými středisky, vynikající sněhovou jistotu, příznivé ceny skipasů, dostatečné vyžití pro děti, začátečníky i zkušené lyžaře (21 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti). Pro běžkaře je zde připraveno cca 60 km běžkařských tras. Pojeďte s námi za skvělých 1590 Kč včetně celodenního skipasu!!Děti již za 1240 Kč, bežkaři (bez skipasu) za 590 Kč. V sobotu 20.1.2018 se máte rozhodně na co těšit.

 

Hochficht se nachází hned u rakouských hranic u jezera Lipno a je jen cca 4 hodiny autobusem z Prahy. Hochficht leží v kouzelné kopcovité krajině Šumavy a nabízí široké možnosti všem milovníkům zimních sportů všech výkonnostních kategorií. Každý si zde přijde na své – od pohodových rodinných sjezdovek až po závodní trať FIS, na které se jel Evropský pohár či několik desítek skvěle upravených běžeckých tratí. SportMart Vás dopraví tam i zpět a zajistí zvýhodněný skipas na sjezdové lyžování!

Sjezdovky jsou vzájemně propojené mezi třemi vrcholy (Hochficht, Reischelberg, Zwieselberg) v populární „lyžařskou houpačku", jedinou svého druhu na českých horách. Hochficht se nachází v nadmořské výšce 858 – 1338 m a díky výkonným sněžným dělům pokrývající 100% sjezdovek nabízí největší sněhovou jistotu na Šumavě.


Ve skiareálu jsou k dispozici 3 moderní 4-sedačkové lanovky a 5 vleků. Zkušení lyžaři bezpochyby ocení 2 km dlouhou FIS sjezdovku Standartabfahrt, na které se jezdí Evropský pohár, rodiny zase potěší 3,4 km dlouhá rodinná sjezdovka Stierwiese, dětský Sunny Kidspark či nejdelší zastřešený pojízdný pás (185 m) v Horním Rakousku s prostornou sjezdovkou vhodnou i pro sáňkování. Celkem je v areálu k dispozici 21 km sjezdovek, z toho 9 km lehké obtížnosti, 10 km střední obtížnosti, 1 km těžké obtížnosti, 1 km s umělým osvětlením pro večerní lyžování.

Více info o sjezdovkách najdete ZDE!

Ceny skipasů:
- 39 Euro/ dospělý, 26 Euro/dítě


PRO BĚŽKAŘE

V běžeckém areálu Schöneben-Hochficht Vás čeká 60 km dlouhá síť běžeckých stop pro klasický styl a bruslení. Běžecké stopy na Schönebenu nabízejí nenáročné okruhy vhodné pro rekreační běžkaře i kopcovitější tratě, které uspokojí zdatnější běžkaře. Obzvlášť pro bruslařský styl jsou běžecké stopy na Schönebenu opravdovým rájem, který jen tak někde nenajdete.
Na běžecké stopy nastoupíte z parkoviště skiareálu Hochficht.

Vstup na běžecké stopy Schöneben-Hochficht je zpoplatněn částkou 3,5 €/osoba/den. Vstup se hradí přímo na parkovišti nástupních míst.

 

Kolik mě to bude stát:

Cena pro dospělého včetně skipasu: 1 590 Kč
Cena pro dítě včetně skipasu (do 18 let): 1240 Kč
Cena pro běžkaře (bez skipasu): 590 Kč

Cena zahrnuje:
- doprava autobusem do lyžařského areálu Hochficht a zpět,
- pro sjezdové lyžaře celodenní skipas,
- služby delegáta,
- malé občerstvení,
- mapička lyžařského areálu Hochficht,
- možnost zakoupit limo, pivo a kafe v autobusu.

Informace k odjezdu:

Odjezd:
Sraz bude v 3:45h na Chodově na parkovišti před budovou STK (Dekra automobil a.s.), Türkova 1001/9, Praha - 4, Chodov. Na místním parkovišti je možné nechat zdarma zaparkovaný automobil. U místa odjezdu staví noční autobus číslo 505, autobusová zastávka Chodovec.

Návrat:
Předpokládaný příjezd do Skiareálu Hochficht je kolem 8:30 h. Odjezd ze Skiareálu cca v 17:30h. Návrat do Prahy kolem 22 h na stejné místo. Bližší informace včetně mapky k místu odjezdu Vám budou zaslány na Váš email před odjezdem.

Další místa nástupu (výstupu) mimo Prahu:
Musí být na cestě do cílového místa, před objednáním nám piště na email info@sportmart.cz a budeme řešit individuálně.

Časový harmonogram

 
3:45 - Sraz STK (Dekra automobil a.s.), Türkova 1001/9, Praha - 4, Chodov
4:00 - Odjezd
8:30 - Příjezd do Skiareálu Hochficht
17:15 - Sraz u autobusu na parkovišti
17:30 - Odjezd ze Skiareálu Hochficht
22:00 - Předpokládaný návrat do Prahy

Nezapomeňte si vzít lyže (běžky), lyžařské boty, helmu, brýle a něco dobrého k snědku, pár desítek eur a zajistit si cestovní pojištění.

STORNO POPLATKY:

V případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete Vámi zakoupené poukazy stornovat více jak 14 dní před odjezdem, bude Vám částka plně vrácena. Na pozdější zrušení účasti se vztahují následující storno poplatky: zrušení 6 - 13 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3 - 5 dny před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 -2 dny před odjezdem - 100% z ceny poukazu. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

V případě, že nebude autobus minimálně ze dvou třetin obsazen, bude stanoven náhradní termín. Pokud o náhradní termín nebudete mít zájem, budou Vám peníze v plné výši vráceny.

NÁHRADNÍCI:

Nedaří se Vám zarezervovat místa? Zřejmě už je autobus plně obsazený. Nemusíte zoufat, stává se, že někteří zájemci objednávku neuhradí nebo změní své plány. Napište nám na info@sportmart.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet požadovaných míst. V případě, že se některá místa uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Chcete si pořádně zalyžovat nebo zaběžkovat? Oblast Hochfichtu k tomu přímo vybízí!

Původně
750 Kč
Sleva
 21%
Ušetříte
160 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 0 zákazníků.
K aktivaci slevy je potřeba ještě 1 nákup
Dospělý vč. skipasu: 1590 Kč
Dítě vč. skipasu: 1240 Kč
Doprava - běžkaři: 590 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 49 ks
Kuponů na osobu: max. 15 ks
Platnost voucheru: od 20.01.2018
do 20.01.2018
  • odjezd z Prahy je ve 4:00 hodiny z Chodova - STK (Dekra automobil a.s.), Türkova 1001/9, Praha - 4, Chodov (sraz 3:45h),
  • při nástupu předložte voucher,
  • platnost poukazu je pouze na termín: 20.1.2018,
  • před odjezdem obdržíte bližší info na Váš email,
  • storno poplatky (zrušení 6-13 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dny před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 - 2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu),

Diskuze: