LAST MINUTE: Jednodenní INLINE výlet do Německa za parádních 499Kč! V neděli 3.6.2012, nejkrásnější inline stezky v Evropě


Detail slevy:

Jste zkušení bruslaři nebo se na inline bruslích teprve učíte? Už Vám nestačí naše ne vždy hladké a především přeplněné cyklostezky a rádi byste okusili i něco nového? Pojeďte s námi na jednu z nejlepších a nejkrásnějších inline stezek v Evropě. V neděli 3.6. vyrážíme autobusem do Německa k Lužickým jezerům na široké asfaltové stezky vedoucí okolo jezera Barwalder See. 22 km dlouhá trasa nabízí naprosto vše! Špičkový rovný, hladký a čistý povrch, odpočívadla, stánky s občerstvením, ale také možnost se vykoupat na nádherných plážích s průzračně čistou vodou. Míst je pouze 49, tak vemte kamaráda a pospěšte si, ať jste to právě vy, kdo si za pouhých 499 Kč zajezdí na stezkách, které patří k absolutní špičce v Evropě!

 

PRO VELKÝ ZÁJEM A 100% POZITIVNÍ OHLASY VYRÁŽÍME PO MĚSÍCI OPĚT NA JEDNODENNÍ INLINE VÝLET K LUŽICKÝM JEZERŮM!

 
Fenomén posledních let? Jednoznačně inline bruslení! O kolečkové brusle je u nás obrovský zájem a stezky tak často praskají ve švech. Jejich kvalita však není vždy zcela ideální a kolikrát Váš zážitek z jízdy pokazí neustálé se vyhýbání ostatním bruslařům či nerovnostem.


 
Chcete poznat, co je to skutečná inline vášeň? Pojeďte s námi na jednodenní výlet k Lužickým jezerům. 22 kilometrů dlouhý okruh okolo překrásného jezera se nachází v malebné krajině na okraji biosférické rezervace. Jezero nabízí kromě úžasného inline bruslení i mnoho dalších možností sportovního vyžití (cyklistika, turistika, surfing, jachting, skútry, vodní lyže) a koupání na písčitých plážích.

Jelikož na Vás čeká opravdu kvalitní asfalt, rovina a šířka trasy přes 3 metry, zvládnou ho s přehledem i méně zkušení jezdci.

SPORTMART BYL NA MÍSTĚ - EXKLUZIVNÍ VIDEO:

 
Oblast se nachází pouhých 100 kilometrů od našich severních hranic a tak je vhodná pro jednodenní výlety. Kvalitní asfaltové cyklostezky a inlain trasy Vás provedou okolo jezer s písčitými plážemi, rozsáhlými loukami i borovými a březovými lesíky. Trasa je okružní a tak se nemusíte vracet stejnou cestou.

"Ucho Evropy" v gigantické velikosti

 
Lákadlem je i ojedinělý projekt zvaný “Das Ohr Europas“, neboli Ucho Evropy. Jedná se o repliku ucha, které má délku 350 metrů, šířku 250 metrů a výšku zhruba 18 metrů. Uvnitř je amfiteátr s 270 místy pro konání různých akcí. Na Ucho Evropy narazíte přímo na okruhu, který kontrastuje s výhledem na chladící věže elektrárny Boxberg.

Začátečníci, rodiny s dětmi i “profi” bruslaři

 
Krajina v oblasti Lužických jezer je rovinatá, takže nabízí ideální terény i pro začínající in-line bruslaře či rodiny s dětmi.


 
Nezapomeňte si přibalit plavky, po výletě nebo v jeho průběhu se můžete koupat u krásných písčitých pláží. Ideální příležitost si odpočinout na nádherných plážích a opálit se! Na trase najdete kromě několika stánků s občerstvením i mnoho odpočívadel, kde si můžete posedět a občerstvit se z vlastních zásob. Na trati je i půjčovna jízdních kol (hodina za 4 eura, den 12 euro). V nedalekém městečku lze navštívit některou z restaurací nebo místní cukrárnu.

Doprava, odjezd a příjezd

 
Moderní plně vybavený autobus odjíždí 3.6.2012 v 6:30h ráno z parkoviště na Černém Mostě (po výstupu z metra dolu po schodech k autobusovému nástupišti směr Liberec - autobus Jiří Šmejkal).

Sraz je v 6:15h. PŘIJĎTE PROSÍM VČAS, ODJÍŽDÍ SE PŘESNĚ V 6:30h! Předpokládaný příjezd k Lužickým jezerům je kolem 10:00 h. Odjezd od Lužických jezer cca v 18h. Návrat do Prahy kolem 21-22 hodiny na stejné místo. Bližší informace Vám budou zaslány na Váš email minimálně den před odjezdem.

Nezapomeňte si tedy vzít brusle, plavky, něco dobrého k snědku, pár eur, zajistit cestovní pojištění a potvrdit nám na info@sportmart.cz Vaši účast. Všem doporučujeme vzít si přilbu a chrániče!

Nepříznivé počasí

 
V případě nepříznivého počasí obdržíte nejpozději den před odjezdem email s náhradním termínem. V případě, že Vám náhradní termín nebude časově vyhovovat, budou Vám peníze v plné výši vráceny. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Časový harmonogram

 
6:15 - Sraz Černý Most
6:30 - Odjezd
10:00 - Příjezd k Lužickým jezerům
17:45 - Sraz u autobusu na parkovišti
18:00 - Odjezd od Lužických jezer
21:30 - Předpokládaný návrat do Prahy

Chcete poznat jedny z nejkrásnějších stezek v Evropě? Pojeďte s námi k Lužickým jezerům!

Původně
900 Kč
Sleva
 45%
Ušetříte
401 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 0 zákazníků.
K aktivaci slevy je potřeba ještě 42 nákupů
Vaše cena:
499 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 49 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 03.06.2012
do 03.06.2012
  • odjezd z Prahy je v 6:30 hodin z Černého Mostu (sraz 6:15h)
  • po výstupu z metra jděte k autobusovému nástupišti směr Liberec - autobus Jiří Šmejkal
  • při nástupu předložte voucher
  • platnost poukazu je pouze na termín 3. června 2012
  • v případě nepříznivého počasí obdržíte nejpozději den před odjezdem email s náhradním termínem
  • před odjezdem obdržíte bližší info na Váš email

Doporučujeme:

Diskuze: