Pendl na jednom z největších mostů na světě (50m) za odvážných 590 Kč! SportMart skákal za Vás (EXKLUZIVNÍ VIDEO)


Detail slevy:

Připadá Vám bungee jumping málo odvážný? Pak se připravte na Kieneovu houpačku neboli Pendl, kde zažijete přetížení dvakrát tak větší. Za adrenalinových 590 Kč si můžete skočit do padesátimetrové hloubky a zažít několikasekundový stav bez tíže. Ve vzduchu naberete rychlost přes 100 km v hodině! Skočte si z jednoho z nejvyšších jednoobloukových mostů na světě! Tým SportMart byl s kamerou u toho a jeden z členů si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to vrhnout se do padesátimetrové hloubky (VIDEO UVNITŘ TEXTU!!!).

 

 
Tým SportMart se vydal v sobotu 24.7. k Orlíku nad Vltavou, kde se nachází 50 metrů vysoký Žďákovský most, aby vyzkoušel a zjistil, co se skrývá pod pojmem Kieneova houpačka! “Čekali jsme hodně, ale pohled z mostu nás naprosto vyděsil.” Z tříčleného týmu našel odvahu skočit pouze jeden z nás. Statečný Luďa:-).

Fáze přípravy

Jeden konec lana se upevnil doprostřed mostu a na druhém Vás bezpečně upoutal do sedacího postroje profesionální instruktor Michal Ších. Tento sympatický a věčně usměvavý pán se o nás skvěle postaral a do poslední chvíle našeho Luďu udržoval při vědomí:-)

Samotný seskok

Pokud Vám to strach dovolí a necouvnete, tak seskočíte z kraje Žďákovského mostu do padesátimetrové hloubky a zažijete tak několikasekundový stav bez tíže. Vaše rychlost letu dosáhne na neuvěřitelných 100 km/h. Obrovský strach a napětí vystřídá nezapomenutelný zážitek a úleva!

A jaké to tedy bylo? Není třeba dlouze popisovat, reportáž z mostu je více než vypovídající. To dokazuje i následující VIDEO:

 

 
Kieneova houpačka neboli Pendl je skok do houpačky, kdy kyvadlovým letem prolétáváte nad řekou rychlostí přes 100 km v hodině. Přetížení u tohoto seskoku je dvakrát tak větší, než u bungee jumpingu. Během zhoupnutí dojde k přetížení kolem 2 G. Příprava i se samotným seskokem bude trvat cca 20 minut. Více info ZDE.

Most je dlouhý 542,91 m. Hlavní oblouk má rozpětí 379,60 m. Most vede 50 m nad hladinou jezera a 100 m nad dnem řeky Vltavy. V době stavby byl Žďákovák považován za největší prostý plnostěnný dvoukloubový ocelový obloukový most na světě. Nyní je na osmém místě na světě a největší v České republice.

Chcete si tento jedinečný zážitek vyzkoušet? Rádi byste na mostě viděli někoho z Vašich kamarádů nebo příbuzných? Není nic jednoduššího, než se nechat svěřit do rukou profesionálních instruktorů. Ti Vám před samotným seskokem řeknou pár základních rad a pak… prostě skočíte, a to bezpečně! S nadsázkou se dá říct, že houpačka je bezpečná jako jízda na kole, takže se není čeho bát. Jen překonat ten strach… :-)

Kieneova houpačka je pro všechny nadšence s dobrým zdravotním stavem. Děti do 18 let musí mít souhlas svého zákonného zástupce.

Co je v rámci nabídky:

 • seskok ze Žďákovského mostu 
 • seznámení s tímto druhem sportu a vybavení na seskok
   

   
  Po obdržení poukazu je nutná rezervace na botynaskakani@seznam.cz Tel.:+420 774 286 895 slouží pouze jako informativní.
  Vybrat si můžete z termínů v sekci Kalendář zážitků. Nově vypsány termíny i v říjnu!
  Den před samotným seskokem je nutné si zavolat a ověřit, zda se druhý den skutečně skáče (nepřízeň počasí,..).Poukaz rovněž přineste s sebou na seskok
  .
   

Seberte odvahu, zavřete oči, skočte a zažijete něco neuvěřitelného!

Původně
900 Kč
Sleva
 34%
Ušetříte
310 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 100 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Vaše cena:
590 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 130 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 26.07.2011
do 31.10.2011
 • Rezervace termínu nutná na emailu: botynaskakani@seznam.cz
 • Tel. +420 774 286 895 slouží pouze jako informativní
 • Termíny seskoků v kalendáři zážitků na www.botynaskakani.cz
 • nutné si den předem zavolat a ověřit si, zda se druhý den skutečně skáče (nepřízeň počasí,..)
 • Nezapomenout přinést poukaz sebou na seskok

Doporučujeme:

Diskuze: