Pohádková nabídka: Dvoudenní skipas s ubytováním za neuvěřitelných 429 Kč!


Detail slevy:

Stále váháte kam letos na lyže? Snad Vám rozhodování usnadníme! Po loňském úspěchu a obrovské spokojenosti návštěvníků přinášíme opět doslova pohádkovou nabídku: dvoudenní skipas a k tomu jednu noc v krásném hotelu v nádherné oblasti Hrubého Jeseníku za neuvěřitelných 429 Kč! V lyžařském komplexu Avalanche jsou vynikající lyžařské podmínky pro lyžaře, snowboardisty, ale i běžkaře. Na své si zde přijdou i vyznavači adrenalinu, kteří se můžou vyřádit v místním snowparku. Kromě samotného lyžování najdete v areálu celou řadu i jiného sportovního vyžití. Dopřejte si dva dny(i více) plné lyžování, vyzkoušejte si moderní lanovky a více než 4 kilometry sjezdovek v oblíbeném ski areálu Avalanche.

 

Vyjdete z hotelu a stojíte téměř na sjezdovce. A na výběr jich máte hned 5. Nejdelší měří 1500m a na její vrchol Vás vyveze moderní čtyřsedačka. Navíc se připravuje nová obtížnější sjezdovka, termín jejího otevření se dozvíte v průběhu zimy na webu sportovního komplexu Avalanche. Mimo to je v areálu k dispozici několik dalších vleků, lyžařská škola pro děti i dospělé, ski servis, půjčovna lyží, bruslí a v neposlední řadě stále více vyhledávaný snowpark, který má svůj vlastní vlek, kde najdete big air, boule, rail, side bednu, skokánky a další atrakce. Snowpark však bude připraven během zimy až při dostatečné zásobě sněhu! Nemůžeme garantovat.
 

Zkrátka nepřijdou ani běžkaři, na které v okolí hotelu Avalanche čeká mnoho profilově zajímavých tratí. Návštěvníci areálu Avalanche mohou využít hotelové parkoviště, restauraci, bar, vinný sklep, fitness, bazén, saunu, billiár, šipky, stolní tenis nebo si zahrát bowling (dle platného ceníku).
 

K dispozici je návštěvníkům i rehabilitační a relaxační centrum s možností využití vířivky, sauny a masáží (dle platného ceníku).

Hotel se nachází v nádherné přírodě v oblasti Hrubého Jeseníku mezi Rýmařovem a Karlovou Studánkou u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m, cca 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.
 

Co je v rámci této štědré nabídky:

 
- 2 denní skipas platný na všechny vleky včetně čtyřsedačky v areálu Avalanche (nevztahuje se na večerní lyžování)
- 1 noc ubytování v hotelu (k dispozici jsou 1-8 lůžkové pokoje)
- parkování

Ke kuponu je nutné na místě zakoupit alespoň jednu polopenzi nebo plnou penzi!

Jeden dárkový kupon platí pro jednu osobu a musí být uplatněn do 31.5.2012. Skipasy si je nutné vyzvednout přímo na recepci hotelu nebo je možné si je nechat zaslat přímo na adresu svého bydliště. Veškeré informace se dozvíte na recepci hotelu na telefonním čísle: 554 254 099. Poukaz nelze uplatnit v tomto období 26.12.2011 – 1.1.2012.

Lyžování dle sněhových podmínek, pokud již v dubnu či květnu nebude sníh, není možné požadovat za skipas náhradu, nicméně ubytování lze využít až do 31.5.2012.

Ti z Vás, kteří mají zájem pouze o skipasy, mohou zakoupený poukaz proměnit za dva skipasy bez nutnosti se nechat ubytovat a hradit polopenzi.

**Dárkových kuponů lze zakoupit i více najednou a využít je naráz. Maximálně na 3 noci v kuse. **
 
Varianty při zakoupení například 4 kuponů:
a) Středisko Avalanche navštívím ve čtyřech různých termínech
b) Vezmu si kamaráda a zůstaneme dvě noci v kuse
d) ...


 

V případě jakýchkoliv dotazů, kontaktujte přímo lyžařské středisko na emailové adrese havlatova@infogold.cz nebo telefonním čísle: 554 254 099 nebo 777 742 405

Zasíláme pouze dárkové poukazy:

Zdá se Vám to celé příliš štědré? Pohádky už takové bývají...

Původně
1900 Kč
Sleva
 77%
Ušetříte
1471 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 228 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Vaše cena:
429 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 300 ks
Kuponů na osobu: max. 20 ks
Platnost voucheru: od 14.12.2011
do 31.05.2012

• K ubytování je nutné zakoupit jednu polopenzi nebo plnou penzi
• Poukaz nelze uplatnit v tomto období 26.12.2011 – 1.1.2012, snowpark dle množství sněhu
• Nutné provést telefonickou rezervaci v předstihu
• Poukaz je platný pro jednu osobu
• Více poukazů lze spojit v jeden dlouhodobější pobyt (max.3 noci)
- v případě nevyužití poukazu na ubytování, není potřeba zakupovat polopenzi

Diskuze: