Jednodenní INLINE VÝLET do Senftenbergu! Zabruslete si na nejkrásnějších stezkách v Evropě. Pátek 8. 5. (státní svátek)


Detail slevy:

Inline sezona začíná! V pátek (státní svátek) 8.5. 2015 vyrážíme k oblíbenému německému jezeru Geierswalder See, které je ideálním výchozím bodem až k 5ti dalším jezerům. Záleží pouze na Vás, která z nich si vyberete a objedete! Pokud Vám už nestačí naše ne vždy hladké a především přeplněné cyklostezky a rádi byste okusili i něco nového, tak máte jedinečnou příležitost! Pojeďte s námi na jedny z nejkrásnějších inline stezek v Evropě. Inline stezky okolo jezer nabízejí naprosto vše: špičkový rovný, hladký, široký a čistý povrch, odpočívadla, stánky s občerstvením, ale také možnost se vykoupat a zrelaxovat na nádherných písečných plážích. Předešlé výlety se vydařily a zájem byl obrovský, míst je však pouze 49, tak vezměte kamaráda/ku a pospěšte si, ať jste to právě vy, kdo si za parádních 579 Kč zajezdí na stezkách, které patří k absolutní špičce v Evropě! 2 nejrychlejší mají možnost přibalit s sebou i kolo. V pátek 8.5.2015 se máte rozhodně na co těšit!

 

O kolečkové brusle je u nás obrovský zájem a stezky často doslova praskají ve švech. Jejich kvalita však není vždy zcela ideální a kolikrát Váš zážitek z jízdy pokazí neustálé se vyhýbání ostatním bruslařům či nerovnostem. To se Vám u Lužických jezer nemůže stát!


 
Poznejte, co je to skutečný požitek z jízdy v nádherné přírodě s mnoha možnostmi vyžití a stovky kilometrů cyklo tras. Lužická jezera - soustava uměle vytvořených jezer, která vznikla zatopením bývalých povrchových hnědouhelných dolů, leží zhruba 50 km severně od německého Bautzenu, v okolí měst Hoyerswerda, Senftenberg a Spremberg. Autobusem přijedeme do městečka Geierswalder (nedaleko města Senftenberg), odkud můžete přejíždět k několika jezerům. Nabízí se samotné jezero Geiswalder See, Partwitzer See, Sedlitzer See, Senftenberg See, severní břeh jezera Blunoel Südsee či část jezera Neuwieser See.

1) Geierswalder See

Délka trasy: 16 km

Šířka trasy: 3,5 m

Povrch: Velká část trasy má nový hladký asfalt, v lesním úseku u letiště nedaleko Kleinkoschen je asfalt trochu hrubší.

Jezero Geierswalder je nepsaným centrem této části Lausitzer Seenland, dá se odtud snadno vyrážet k ostatním jezerům v okolí.

2) Partwitzer See

Délka trasy: 22 km

Šířka trasy: 3,5m

Povrch: Nový kvalitní asfalt, převážně rovina s několika krátkými mírnými sjezdy.

Partwitzer See patří k nejvyhledávanějším jezerům mezi in-line bruslaři. Také se zde jezdí i známý in line závod Lužická 100-vka. Je to okruh bez průjezdu městy a bez kritických míst, stoupání a klesání je jen velmi mírné.

3) Sedlitzer See

Délka trasy: 41 km

Šířka trasy: cca 3,5 m

Povrch: Velká část trasy má hladký asfalt, je však nutno projet okrajem města Senftenberg. Vhodné spíše pro pokročilejší in-line jezdce.

4) Senftenberg See

Délka trasy: 18 km

Šířka trasy: cca 3 m

Povrch: Část trasy má nový hladký asfalt, v úseku na okraji Senftenbergu je zámková dlažba, dále asfalt různé kvality - místy perfektní, místy hrubší.

5) Blunoel Südsee

Délka trasy: cca 24 km (12 tam a 12 zpět)

Šířka trasy: 3 m

Povrch: nový kvalitní asfalt, převážně rovina s jen krátkými mírnými sjezdy

Jezero Blunoer Südsee je ještě nedokončené, trasa vede jen po severním břehu. Zato ale nabízí úchvatnou podívanou. Nad temnou vodou jezera se rozprostírá rozeklaný hřeben vytěžené horniny na protějším břehu. A navíc, asfalt je zde téměř dokonalý.

6) Neuwieser See

Délka trasy: 8 km (tam i zpět 16 km)
Šířka trasy: 3,5 m

Povrch: Velká část trasy nový hladký asfalt, v jednom místě je nutno překonat silnici, ale jinak trasa vede lesem a po břehu jezera. Vhodné i pro začínající in line bruslaře.

Jezera nabízí kromě úžasných stezek i mnoho dalších možností sportovního vyžití (cyklistika, turistika, plavání, surfing, jachting, vodní skútry a lyže, atp.).

VIDEO: PODÍVEJTE SE CO VÁŠ ČEKÁ U LUŽICKÝCH JEZER

Začátečníci, rodiny s dětmi i “profi” bruslaři

 
Jelikož na Vás čeká opravdu kvalitní asfalt, rovina a šířka trasy přes 3 metry, zvládnou ho s přehledem i méně zkušení jezdci či rodiny s dětmi.


 
Nezapomeňte si přibalit plavky, po výletě nebo v jeho průběhu se můžete koupat u krásných písčitých pláží v průzračně čisté vodě.


PRO CYKLISTY:

 
Vlastní kolo:
Z Čech si můžete vzít také své vlastní kolo. Musí však být obalené folií. Tato možnost je pro první 2 cyklonadšence. Více kol bohužel není možno do autobusu uskladnit. Cena za osobu a kolo činí 679 Kč!


Na trase najdete kromě mnoha odpočívadel, kde si můžete krásně posedět a zrelaxovat, také několik stánků s občerstvením. Přeci jen když je krásné počasí těžko se odolává vychlazenému pivečku, klobásce nebo zmrzlině.

Doprava, odjezd a příjezd

 
Moderní plně vybavený autobus odjíždí v pátek 8.5.2015 (státní svátek) v 6:15h ráno z parkoviště na Černém Mostě (po výstupu z metra jděte přes můstek pro pěší k parkovišti u Makra - autobus Jiří Šmejkal)

Sraz je v 6:00h. PŘIJĎTE PROSÍM VČAS, ODJÍŽDÍ SE PŘESNĚ V 6:15h! Předpokládaný příjezd k Lužickým jezerům je kolem 10:00 h. Odjezd od Lužických jezer cca v 18:00h. Návrat do Prahy kolem 22 hodiny na stejné místo. Bližší informace Vám budou zaslány na Váš email minimálně den před odjezdem. Každý obdrží mapku, základní informace k oblasti a také něco na zub :-)

Nezapomeňte si tedy vzít brusle, plavky, něco dobrého k snědku, pár eur, zajistit si cestovní pojištění a potvrdit nám na info@sportmart.cz Vaši účast. Všem doporučujeme vzít si přilbu a chrániče!

Pokud si budete chtít vzít s sebou své kolo, mějte jej prosím obalené ve folii. Tato možnost je limitována pouze 2 poukazy! Cena poukazu je pro osobu a kolo: 679 Kč! Cena bez kola je 579 Kč.

Nepříznivé počasí

 
V případě nepříznivého počasí obdržíte nejpozději den před odjezdem email s náhradním termínem. V případě, že Vám náhradní termín nebude časově vyhovovat, budou Vám peníze v plné výši vráceny.

Storno poplatky (zrušení 6-10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dní před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1-2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu).

V případě, že nebude autobus minimálně ze dvou třetin obsazen, bude stanoven minimálně 5 dní před odjezdem náhradní termín. Pokud o náhradní termín nebudete mít zájem, budou Vám peníze vráceny.

Časový harmonogram

 
6:00 - Sraz Černý Most
6:15 - Odjezd
10:00 - Příjezd k Lužickým jezerům
17:45 - Sraz u autobusu na parkovišti
18:00 - Odjezd od Lužických jezer
22:00 - Předpokládaný návrat do Prahy

Chcete poznat jedny z nejkrásnějších stezek v Evropě? Pojeďte s námi až k 6 novým Lužickým jezerům!

Původně
979 Kč
Sleva
 41%
Ušetříte
400 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 40 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
1 osoba: 579 Kč
1 osoba + vlastní kolo: 679 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 49 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 08.05.2015
do 08.05.2015
  • odjezd z Prahy je v 6:15 hodin z Černého Mostu (sraz 6:00h)
  • po výstupu z metra jděte přes můstek pro pěší k parkovišti u Makra - autobus Jiří Šmejkal
  • při nástupu předložte voucher
  • ten, kdo si s sebou veze své vlastní kolo (má na něj zakoupený voucher), je povinen ho zabalit do folie
  • platnost poukazu je pouze na termín 8. května 2015
  • storno poplatky (zrušení 6-10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dní před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1-2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu)
  • před odjezdem obdržíte bližší info na Váš email

Diskuze: