Soutěž o nejsympatičtější sportovní dvojku

Jste soutěživý/á? Sportujete? Zahrajte si o pobyt a další hodnotné ceny! Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá a přihlášení Vám nezabere více jak pár vteřin.

 

Podívejte se na soutěžící a aktuální skóre:

Jak se přihlásit do soutěže?

Zašlete nám na soutez@sportmart.cz fotografii na které s "někým" sportujete. Může jít o partnera, kamaráda/ku, rodiče či kohokoliv jiného. Nezapomeňte připsat křestní jména osob a při jaké příležitosti byla fotografie pořízena. Podmínkou je, aby jedna z osob na fotografii byl/a soutěžící.

Hlasujte a staňte se nejsympatičtější sportovní dvojkou SportMart 2012. Na tři nejlepší soutěžící čeká sladká odměna v podobě hodnotných cen. Pro absolutního vítěze je připraven pobyt v luxusním sportovním hotelu STEP včetně vstupenek na utkání hokejové KHL.

Jak hlasovat a podpořit fotografii?

Soutěžní fotografie jsou umístěny na SportMart a Facebook. Hlasovat lze na webu kliknutím na danou fotografii a hodnocením od 1 - 5 hvězdiček (5 hvězdiček = 5 bodů). Podporu lze získat i na Facebooku. Čím více Váš obrázek získá "likes", tím více bodů se Vám na konci přičte a zvýší se tak Vaše šance na úspěch (1 "like" = 5 bodů). Hlasovat a soutěžit lze od 15.11.2012 do 15.12.2012. Přihlašte se a nadělte si pod stromeček parádní ceny od sponzorů soutěže!
Úplná pravidla soutěže najdete ZDE

Kdo vyhrál loňskou soutěž o nejsympatičtější sportovkyni roku 2011 a jaké ceny si dívka odnesla najdete ZDE. Rozhovor s loňskou vítězkou si přečtěte ZDE.

Průběžné pořadí k 1.12. 2012 najdete ZDE

 

Partneři soutěže a věnované ceny:

Snow.cz

 

Další partneři: