Tříhodinový výlet na skákacích botách za vypružených 350 Kč


Detail slevy:

Chtěli byste umět skákat jako klokan? Rádi byste vyzkoušeli něco netradičního? Tato dvě přání Vám za nízkou cenu může splnit pouze Sportmart. Přináší Vám totiž jedinečný výlet na skákacích botách za skvělých 350 Kč. Rezervujte si proto pro tento adrenalinový zážitek sobotu 14.5. a staňte se na tři hodiny „skákačem“ s velkým rozhledem v Jabkenické oboře. Chyťte tuto šanci za pružiny. Bude to stát za to!

 

Skákací boty, které se poslední dobou začínají stávat módní záležitosti, budou 14. 5. 2011 připravené právě pro Vás. Netradiční způsob učení v Jabkenické oboře Vás ohromí. Proč netradiční? Nejedná se totiž o skákání čí chození na jednom místě, ale o mnohem zajímavější styl, a to formou výletu.


Jabkenická obora leží v obci Jabkenice, kterou najdete na mapě jihovýchodním směrem od Mladé Boleslavi. V průběhu Vašeho výletu můžete nejen skákat, ale zároveň obdivovat krásnou přírodu tvořenou dubovými lesy a rybníky, jež tato obora nabízí. Kdo bude mít štěstí, uvidí i daňka. Za svého času v Jabkenici pobýval i Bedřich Smetana a čerpal zde inspirace pro své opery. Třeba i vy přijdete na nějaký super nápad.

Skákací boty jsou vhodné pro aktivní sportovce i nesportovce, pro ty, kteří si chtějí užít zábavu a pro děti od 15 let. Tato parádička Vám zaručí udržení celkové fyzické kondice a navíc nedochází k zatížení kloubů.

Jak bude výuka probíhat?

 
Po příjezdu všech účastníků Vám profesionální instruktoři vysvětlí, jak takové skákací boty ovládat. Pomohou Vám při prvních krocích a až na nich všichni seberete jistotu a naučíte se správnou chůzi, rozdělí Vás do dvou skupin. První skupina si nazuje boty a druhá bude skokanům dělat oporu a záchranu. V polovině cesty se skupiny vymění.

 

Co je v rámci nabídky:

 
- tříhodinový výlet v přírodě
- zapůjčení bot a chráničů
- profesionální instruktor

Po skončení akce na SportMart je nutné nahlásit účast na email: botynaskakani@seznam.cz. Na internetových stránkách www.botynaskakani.cz bude v sekci kalendář zážitků zobrazena hodina/y (podle počtu zakoupených poukazů), na které se prostřednictvím emailu přihlásíte. Poté Vám přijdou informace o srazu. Den před zahájením výletu zavolejte na číslo 774 286 895 a informujte se, zda je počasí vhodné pro výlet. V případě nepříznivého počasí Vám bude nabídnut jiný termín.

 

Vezměte boty a skákejte jako klokan! Výš a výš, dál a dál!

Původně
500 Kč
Sleva
 30%
Ušetříte
150 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 0 zákazníků.
K aktivaci slevy je potřeba ještě 10 nákupů
Vaše cena:
350 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 200 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 14.05.2011
do 14.05.2011
  • Po skončení akce na SportMart nutné nahlásit účast na email: botynaskakani@seznam.cz. Na internetových stránkách www.botynaskakani.cz bude v sekci kalendář zážitků zobrazena hodina/y, na které se prostřednictvím emailu přihlásíte.
  • Den před zahájením výletu zavolejte na číslo 774 286 895 a informujte se, zda je počasí vhodné pro výlet. V případě nepříznivého počasí Vám bude nabídnut jiný termín.
  • Voucher nezapomeňte přinést s sebou na výlet

Doporučujeme:

Diskuze: