Univerzální sportovní batoh Penn: Ideální na běh, inline, cyklistiku či lehkou turistiku!


Detail slevy:

Rádi byste si pořídili lehký, stylový a značkový sportovní batoh? Toužíte po něčem speciálním, ale za rozumnou cenu. Máme pro Vás univerzální sportovní batoh Penn, který ocení především běžci, inlinisté, cyklisté a turisti! Ostudu Vám tento ultralehký batoh rozhodně neudělá ani při běžném nošení. Využijte této akce a pořiďte si sportovní batoh za více než lákavých 249 Kč!

 

Také už si nedovedete představit jít sportovat bez batůžku? Už Vám ten Váš stávající neslouží tak jak by měl? Hledáte stylový batoh na běžné nošení či na sport? Pak nemusíte ani vteřinu váhat a s čistým svědomím investovat 249 Kč do sportovního batohu Penn.

Tento značkový batoh disponuje reflexními lemy na nastavitelných popruzích a tak se už nemusíte obávat večerních návratů ze sportovišť. Pokud Vás zastihne déšť, stačí si z kapsičky vybalit odolnou pláštěnku na batoh(je součástí balení) a ochránit tak své věci před deštěm.

Především v létě oceníte AIR FLOW systém k odvětrání zad. Zadní část je navíc polstrovaná právě pro účely sportovců a tak batoh příjemně padne na Vaše záda. Pohodlí na prvním místě!

Samozřejmě nechybí ani prostor na vodu. Batoh má oddělenou kapsu na camel back s vývodem na levou i pravou stranu.

Rozměry batohu jsou: 44x32x12cm

Co je v rámci nabídky:

Sportovní batoh Penn + pláštěnka na batoh

Doprava a odběr zboží:

 
Zboží je možné odebrat osobně v Praze na adrese:
Casper s.r.o, Modřanská 6a (na rohu ulic Modřanská a Klostermanova), 143 00, Praha 4 a to od pondělí do čtvrtka od 14 - 17 hodin. Nutné se na místě prokázat vytištěným poukazem s unikátním kódem. Pokud nejste z Prahy a měli byste o batoh také zájem, je možné si v rámci této nabídky zakoupit poukaz na poštovné (89 Kč). Jakmile poukazy obdržíte, pošlete je společně s dodací adresou na email: info@caspertrade.cz. Zboží Vám bude doručeno do cca 5 dní.

Ještě stále váháte? Zbytečně! Levnější značkový, pohledný a univerzální batoh jen těžko seženete.

Původně
419 Kč
Sleva
 41%
Ušetříte
170 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 38 zákazníků.
Sleva byla aktivována po prodeji 1 kupónů.
Batoh Penn: 249 Kč
Poštovné ČR: 89 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 4000 ks
Kuponů na osobu: max. 10 ks
Platnost voucheru: od 07.09.2011
do 20.10.2011
  • osobní odběr na adrese: Casper s.r.o., Modřanská 6a, 143 00, Praha 6
  • provozní doba: Po-Čt: 14 - 17h
  • v případě zaslání poštou, nutné zakoupit též poukaz na poštovné (89 Kč) a společně s dodací adresou poukazy zaslat na email: info@caspertrade.cz
  • doba doručení cca 5 dní

Doporučujeme:

Diskuze: