Jednodenní výlet pro běžkaře: Na lyžích z Jizerky do Bedřichova (sobota 3.2.2018)


Detail slevy:

Milovnící běžeckého lyžování zbystřete! V sobotu 3. února 2018 vyrážíme moderním autobusem na jednodenní výlet do běžkařského ráje na vyhlášenou Jizerskou magistrálu. Toto kouzelné místo v Jizerskýh horách nabízí nespočet profesionálně upravených běžeckým tratí různých obtížností vhodných jak pro začátečníky, tak i pro náročnější lyžaře. Autobus Vás vysadí na Jizerce a po celodenním výletu napříč Jizerskými horami(délka trasy dle Vašeho uvážení, nejkratší snadná varianta 20 kilometrů) opět nabere na lyžařském stadionu v Bedřichově. O nic se nemusíte starat, žádné parkovné, převozy aut, linkové autobusy a obtížné spoje. Užijte si výlet se vším co k tomu patří - místní hospůdky, kulinářské speciality, svařáky, piva nebo slivovice, které přijdou vždy k chuti a zahřejí. Navíc poznejte nejznámější místa Jizerské magistrály. Od nás obdržíte veškeré informace, mapy, drobné občerstvení a teplé nápoje zdarma. Užijte si den jako z pohádky. Cena pouhých 500 Kč/osoba, sleva pro skupiny a čtyřčlenné rodiny.

 

Běžecké lyžování na Jizerské magistrále

Mezi velmi oblíbené destinace běžců na lyžích patří jednoznačně Jizerská magistrála. Ta je centrální části Jizerských hor a patří k nejnavštěvovanějším areálům pro běh na lyžích v ČR. Magistrála je známá pravidelnou strojovou úpravou bežeckých stop o celkové délce přes 180 km. Místa jako Bedřichov, Smědava, Jizerka, Horní Polubný, přehrada Souš či Hrabětice patří mezi vyhlášené zastávky.

Z Jizerky se dají na lyžích přejet celé Jizerské hory! A nemusí to být ani tak náročné. Běžky nasadíte do vysoustružené stopy jen pár metrů od parkoviště Malé Jizerky (Mořina pod Bukovcem), kde Vás vysadí náš autobus. Dojedete lesní houpačkou až na Václavíkovu Studánku. Kilometr lesem do kopce a jste na rozcestí u bunkru na bulváru běžkařů - proslulé Promenádě. Odtud dvěma směry dojedete až na Smědavu. Z několika míst vás stopy dovedou až na Kristiánov, Novou Louku a do Bedřichova. Cestou neminete kultovní místo Jizerskýh hor - občerstvení na Knajpě nebo proslulou Šámalovu chatu. Nejkratší varianta měří cca 20 kilomterů a profil trati je především klesající (převýšení pouhých 390 metrů. Je tak vhodný jak pro začátečníky tak rodiny s dětmi. Na přejezd budete mít celý den od 9 - 16h.

Zdatnější lyžaří mohou využít nespočet "zajižděk" a trasu si prodloužit a udělat obtížnější.

Více o Jizerské magistrále zde: Trasy na Jizerské magistrále

Předpokládaný program výletu:

6:50 sraz na Černém Mostě
7:00 odjezd z Černého mostu
8:45 příjezd na Jizerku
16:00 sraz na stadionu v Bedřichově
16:15 odjezd z Bedřichova
18:00 příjezd zpět na Černý most

Doprava, odjezd a příjezd

Moderní plně vybavený autobus (nebo mikrobus) odjíždí v sobotu 3. února 2018 v 7:00h ráno od Makra na Černém Mostě (bližší informace Vám budou zaslány na email před odjezdem).

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT:

 
CENA ZA 1 OSOBU: 500 Kč (varianta "1 osoba")
AKCE 5+1 ZDARMA: Sežeň si 5 kamarádů a pojeď s námi ZDARMA, cena: 2 500 Kč (varianta "5 + 1").
RODINNÝ BALÍČEK: Jste čtyřčlenná rodina? Dva dospělí a dvě děti do 15 let? Máme pro Vás výhodnější nabídku, tzv. rodinný balíček za 1 800 Kč (varianta "Rodinný balíček").

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem nebo minibusem,
 • služby delegáta,
 • mapy a informační materiály,
 • lehké občerstvení (kafe, čaj),
 • možnost si ponechat věci v autobusu,
 • výstup a nástup z odlišného místa,
   

STORNO POPLATKY:
Zrušení výletu 6 - 10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3 - 5 dní před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1 - 2 dny před odjezdem - 100% z ceny poukazu. Pokud se účastník z jakéhokoliv důvodu nedostaví k odjezdu, nemá nárok na vrácení peněz.

Nepříznivé podmínky
Vyhrazujeme si právo na zrušení výletu z důvodu nepříznivých sněhových podmínek.
V případě zrušení výletu Vám bude nabídnut náhradní termín výletu. Pokud Vám nebude náhradní termín časově vyhovovat, budou Vám peníze v plné výši vráceny.

NÁHRADNÍCI:
Nedaří se Vám zarezervovat místa? Zřejmě už je autobus plně obsazený. Nemusíte zoufat, stává se, že někteří zájemci objednávku neuhradí nebo změní své plány. Napište nám na info@sportmart.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet požadovaných míst. V případě, že se některá místa uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Zdolejte Jizerkého hory na běžkách. Zažijte pohodovou sobotu plnou běžeckého lyžování a relaxu v místních knajpách.

Původně
650 Kč
Sleva
 23%
Ušetříte
150 Kč
Do konce nabídky zbývá:
Slevu již koupilo 0 zákazníků.
K aktivaci slevy je potřeba ještě 1 nákup
1 osoba: 500 Kč
Akce 5+1 ZDARMA: 2500 Kč
Rodinný balíček (2+2): 1800 Kč

Podmínky

Celkem voucherů: 49 ks
Kuponů na osobu: max. 15 ks
Platnost voucheru: od 03.02.2018
do 03.02.2018
 • odjezd z Prahy je v 7:00 hodin z Černého Mostu (sraz 6:50h),
 • po výstupu z metra jděte přes můstek pro pěší k parkovišti u Makra,
 • při nástupu sdělte kód z obdrženého poukazu,
 • platnost poukazu je pouze na termín 3.2.2018,
 • storno poplatky (zrušení 6-10 dní před odjezdem 50% z ceny poukazu; 3-5 dnů před odjezdem 75% z ceny poukazu, 1-2 dny před odjezdem nebo neúčast - 100% z ceny poukazu),
 • před odjezdem obdržíte bližší info na Váš email,
 • cena zharnuje transfer z Jizerky,

Doporučujeme:

Diskuze: